راه های افزایش فالوور اینستاگرام

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش نیاز انسان‌ها به برقراری ارتباط با افراد دیگر احتیاج به ایجاد راه های ارتباط مختلف بیش از پیش احساس شد. همچنین باید راه های ارتباطی به سبب مشکلات و مسائل مختلفی از جمله دوری راه و مسافت , حجم کاری و …. باعث سهولت در ارتباط می شد.

یکی از دلایل پیدایش شبکه های اجتماعی مختلف در ابتدا به همین خاطر بوده است و رفته رفته در گذر زمان کاربرد شبکه های اجتماعی تغییر کرده و به محیطی برای فعالیت های مختلف در زمینه های متفاوت تبدیل شده است . یکی از این شبکه های اجتماعی که طرفداران زیاد و خاص خود را پیدا کرده اینستاگرام می باشد . فضایی که روز به روز پیشرفت کرده و باعث شده راه های مختلف و روش های خلاقانه ی زیادی جهت کسب درآمد یا شهرت در این محیط ایجاد شود . برای استفاده از امکانات این فضا باید از راهکارهای مختلف و ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام 😍🙌💯 استفاده کنید. در این فضا باید به دنبال افزایش فالوور واقعی اینستاگرام بود. در صورتی که از اهداف هدفمند استفاده کنید دستیار هوشمند اینستاگرام یکی از بهترین راهکارها برای افزایش فروش است.

راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام

شما میتوانید در فضای اینستاگرام به عنوان یک کاربر عادی و فقط برای به اشتراک گذاری اتفاقات روزانه ی خود با دوستان نزدیک و اقوام و آشنایان استفاده کنید , از فعالیت های روزانه ی خود فیلم و تصویر در صفحه ی اینستاگرامتان قرار دهید. در این حالت این فضا برای شما کاربردی کاملا شخصی دارد و فقط دفترچه خاطراتی خواهد بود برای اینکه نزدیکانتان را در لحظات مختلفش شریک سازید.

مارکتینگ و برندینگ در اینستاگرام

و یا اینکه میتوانید از اینستاگرام با روشی متفاوت جهت  فعالیت های مختلف بهره مند شوید این فضا با توجه به پتانسیل هایی که دارد میتواند بستر مناسبی جهت معرفی و کسب شهرت برای یک برند باشد . همچنین برای بیشتر فعالیت های مارکتینگ و برندینگ با روش های مختلف می توان از قابلیت های اینستاگرام استفاده کرد . بسیاری از مشاغل می توانند برای عرضه , فروش و معرفی امکانات و خدمات و محصولات خود از اینستاگرام استفاده کنند . داشتن یگ صفحه ی فعال در اینستاگرام و ایجاد تعامل با مخاطبین باعث ایجاد یک محیط جدید برای معرفی هرآنچه که شما می خواهید می شود .

در صورتی که دانش و مطالعه ی درست و مناسبی داشته باشید میتوانید با کمی فعالیت در این فضا تعداد زیادی از مخاطبین هدف را داشته باشید حالا با توجه به هدف شما و استفاده از راهکارهای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام این فضا کارایی خاص خود را خواهد داشت . اینجا فضایی مناسب برای برقراری ارتباط با مخاطبینتان می بشد شما باید با آنها صحبت کنید , آنها را از تعییرات ایجاد شده مطلع سازید و مخاطب را درگیر داستان صفحه و محصولات خود کنید.

یکی از مهم ترین اتفاقات و حتی میتوان گفت از اولین اتفاقات مهم این فضا میتوان به جذب مخاطب و فالوور اشاره کرد . البته باید توجه داشته باشید که افزایش فالوور ایرانی در اینستاگرام به جهت فعالیت شما در ایران از اهمیت برخوردار است. با وجود تعداد قابل قبول فالوور است که یک صفحه برای درآمدزایی آماده می شود . شما باید تلاش کنید که با استفاده از مخاطب و فالوور واقعی و فعال موجب رشد صفحه ی خود شوید . برای کسب فالوور یکی از روش های مرسوم و تقریبا پربازده فالو و آنفالو می باشد . وقتی صفحه ی شما محتوای مناسبی داشته باشد که مخاطب با دیدن آن جذب صفحه شده و بخواهد که شمارا فالوو کند آن زمان می توانید با فالوو کردن افراد مختلف به جهت آشنایی با پیج و آنفالو کردن آنها بعد از گذشت چند روز و بعد از اینکه فالوو بک دریافت کردید می توانید فالوور جذب کنیدو البته این یکی از راه های جذب مخاطب است.

شما یا باید مخاطب کافی جهت مشاهده ی فعالیتتان و کسب شهرت را داشته باشید و یا مخاطبی که مشتاق خرید و پرداخت هزینه جهت بهره مندی از خدمات شما باشد. راه های بسیاری جهت افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد که ما در ادامه تعدادی از آنها را ذکر خواهیم کرد . با رعایت این نکات و به کار بردن انواع ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام و با صرف زمان لازم شما میتوانید صفحه ای پر مخاطب بدست آورید  و در این حالت خود را برای استفاده از یک صفحه ی پر مخاطب برای کسب درآمد و یا فعالیت های دیگر آماده کنید. وجود راهکار و ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام و استفاده از آنها در این مسیر بسیار مهم است.

جاذبه بصری مهمترین ابزار اینستاگرام مارکتینگ

مهم ترین ابزار شما  در اینستاگرام تصویر است باید بدانید که کیفیت و نوع تصویر به کار برده شده در هر پست تاثیر به سزایی در جلب نظر مخاطب و حفظ فالوور اینستاگرام و همچنین افزایش فالوور اینستاگرام رایگان  دارد. استفاده از عکس مناسب و جذاب به عنوان ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام محسوب می گردد.

شاید در ابتدا به نظر سخت بیاید استفاده از عکس به عنوان ابزاری برای انتقال مفاهیم و استفاده ی حداقلی از کلمات مخصوصا اگر شما پیش از این از دیگر ابزار مشابه مثل فیس بوک و… استفاده کرده باشید این تغییر برایتان اندکی غریب خواهد بود ولی باید از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرید و با آغوش باز از این تغییر استقبال کنید. زیرا در صورتی که شما توانایی همراه شدن با این برنامه و فضای جدید را نداشته باشید ولی مخاطبان با این برنامه ارتباط برقرار کنند شما به دلیل عدم همراهی و هماهنگی از یاد خواهید رفت و موفق به جذب فالوور اینستاگرام نمی شوید . باید با استفاده از چندین ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام بتوانید با موج ایجاد شده در جهت صحیح همراه شوید و فرصتی برای بهبود فعالیت خود ایجاد کنید. استفاده از عکس ها و تصاویری شفاف و روشن و یا عکسهای رنگارنگ و پر رنگ خود باعث جذب مخاطب است البته در ابتدا باید ارتباط بین زمینه فعالیت و نوع رنگ ها  عکس های صفحه خود را نیز درنظر داشته باشید. یک صفحه که مخاطب آن نوجوانان هستند با صفجه ای علمی مختص دانشجویان دکتری تفاوت زیادی دارد .

بیشتر بخوانید  [14] چه عکسی و با چه هدفی در اینستاگرام پست کنیم

خیلی از راهکارهای ارائه شده جهت افزایش فالوور اینستاگرام و مهم تراز آن افزایش فالوور واقعی اینستا گرام  از طریق افزایش تعامل با مخاطب است . اساسا تعامل و ایجاد رابطه ای دو طرفه با مخاطب باعث افزایش فالوور اینستاگرام می شود . فالوور اینستاگرام در صورتی که احساس کند میتواند یادبگیرد یا مطلبی برای تفریح در صفحه ای پیدا کرده است و یا با موضوعی جدید آشنا بشود و همچنین راهی بیابد تا با آدم های جدید و مختلفی در ارتباط باشد می تواند به یک فالور متعهد و تاحدودی وفادار  تبدیل شود که احتمالا مدت زمان طولانی و در صورتی که شما تغییر رویه ی خیلی زیادی نداشته باشد  و یا تا همیشه جزوی از همراهان صفحه شما خواهد بود . شما با این روش می توانید جهت افزایش فالوور ایرانی در اینستاگرام قدم بردارید.

پس شما در حالی که از تصاویر و ایده های نو و خلاقانه استفاده میکنید و همچنین سعی در حفظ تعامل با مخاطب خود دارید میتوانید تا حد قابل قبولی در جهت افزایش فالوور واقعی اینستاگرام  قدم بردارید.

 

هشتگ های اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرامهشتگ ها

از هشتگ ها استفاده کنید استفاده از هشتگ ها کاربردهای متنوع و مفیدی خواهند داشت شما با استفاده از هشتگ مربوط به فعالیت و تصویر پست خود در صورتی که صفحه ی شما پابلیک باشد تصویرتان را در گروه تصاویر مربوط به آن عکس قرار می دهید این روش یکی از راه های افزایش فالوور اینستاگرام رایگان به حساب می آید. همچنین میتوانید از هشتگ های مربوط به محل زندگی یا محلی که عکس در آنجا گرفته شده و یا هشتگ مربوط به محل وقوع روایتی که قصد تعریف آن را دارید به بیشتر دیده شدن پست و تصویر خود و در نتیجه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان برای صفحه ی خود کمک کنید. اگر پستی راجع به یک اجاق گاز در صفحه ی خود قرارداده اید میتوانید از تعدادی هشتگ مربوط به پخت و پز , غذا و آشپزخانه در لابه لای پست و یا انتهای آن استفاده کنید.

البته هشتگ ها در راهیابی پست شما به صفحه ی اکسپلولر کمک خواهد کرد. اکپلولر اینستاگرام محلیست که پست های مختلف به دلایل متفاوت و به صورت تصادفی در این محل قرار میگیرند و همین اتفاق باعث افزایش بازدید کننده صفحه شما و جلب نظر مخاطب می گردد. معمولا پست هایی که به نسبت بقیه ی پست های یک صفحه لایک کامنت بیشتری می گبرند به اکسپلورر راه میابند برای اینکه پست های خود را وارد این محیط کنید میتوانید از فالوورهای صفحه ی خود بخواهید تصویرتان را لایک کنند و کامنت بگذارند و یا با برگذاری یک مسابقه و برای دریاف جایزه مخاطبین پست مسابقه را لایک کنند و کامنت بگذارند و یا با روش های دیگر تعامل خود با صفحه را افزایش دهند.

لایک تصادفی

به صورت تصادفی تعدادی از پست های افرادی که فالوور شما نیستند را لایک کنید. بررسی ها نشان داده است که این کار باعث جلب توجه افراد میشود ناخودآگاه تعداد زیادی از این افراد برای جبران فعالیت شما و لایک کردن چند پست وارد صفحه ی شما می شوند و در صورتی که صفحه ی شما از تصاویر جذاب و لی اوت مناسبی بهره مند باشد شاید باعث شود تا آن فرد صفحه ی شما را فالوکند. این روش نیز باعث افزایش لایک اینستاگرام رایگان برای شما می شود . در این روش هم میتوانید تاثیر محتوای خوب را مشاهده کنید. با توجه به آنالیزهای موجود از هر ۱۰۰ لایک تصاویر ۶٫۱ فالوور به فالوور های شما اضافه می شود .

مسابقه

یکی پر بازده ترین و جالب ترین کارها برای افزایش فالوور اینستاگرم را میتوان برگذاری مسابقه نامید . شما باید با توجه به نوع فعالیت صفحه خود مسابقه ای ترتیب دهید و هدف از مسابقه را کاملا از پیش تعیین کنید . شما میتوانید انتظارات متفاوتی از مسابقه ی طراحی شده ی خود داشته باشید و از آن برای برندینگ ,ری برندینگ, مارکتینگ ,افزایش فالوور اینستاگرام رایگان و …. استفاده کنید برای رسیدن به هر کدام از این اهداف با توجه به بودجه و هزینه ی درنظر گرفته شده مسابقه ای متفاوت باید طراحی و برنامه ریزی شود.

رفته رفته هرچه میگذرد با توجه به همه گیر شدن مسابقات و استفاده از این روش برای افزایش فالوور اینستاگرام , استفاده از خلاقیت و به کاربردن ریزه کاری های مختلف در متفاوت و جذاب شدن روش های مختلف جهت افزایش فالوور واقعی اینستاگرام موثر خواهد بود.

به طور مثال این مسابقه که در آن افراد باید دوستان خود را زیر یک پست منشن کنند تا در آخر بین کامنت گذاران قرعه کشی شود بسیار رایج است و شاید تاثیر ابتدایی خود را کم کم از دست بدهد ولی شما با ایجاد تغییرات کوچک مثل اضافه کردن یک جمله ی محترمانه و یا ابراز محبت در کامنتها به کسی که به او اهمیت می دهند یا از او الهام میگیرند و یا موارد دیگر میتوانید تغییری بسیار شیرین و تاثیرگذاری ایجاد کنید . همچنین این بار علاوه بر کسی که دیگران را منشن کرده به فردی که منشن شده هم جایزه دهید در این صورت افرادی که منشن می شوند نارضایتی کمتری از منشن شدن در صفحات مختلف خواهند داشت و حتی شاید به خاطر جوایز نفیسی که شما درنظر گرفته اید به این عمل علاقه مند هم باشند.

 

معرفی صفحه ی اینستاگرم خود در دیگر صفحات اجتماعی

صفحه ی اینستاگرام , پست ها و فعالیت و … را میتوانید در دیگر صفحات اجتماعی و یا پیامرسان ها تبلیغ و معرفی کنید . در صورتی که محتوای جذابی تولید و منتشر شود مخاطبین از دیگر صفحات اجتماعی هم برای مشاهده ی محتوای منتشر شده به صفحه ی شما سر می زنند.

بیشتر بخوانید  اینستاگرام مارکتینگ , بازاریابی در اینستاگرام

بعضی از انواع فعالیت ها پشت صحنه های جذابی خواهند داشت مثلا شما به عنوان یک عکاس و فیلم بردار در شرایط مختلف شاهد پشت صحنه های با نمک, هیجان انگیز و خاصی خواهید بود . شما میتوانید با انتشار بخشی از این پشت صحنه ها محتوایی خلاقانه و مورد پسند مخاطب را آماده سازید. مخاطبی که به روش های مختلف به سمت صفحه ی شما جذب شده است ممکن است با مشاهده ی محتوای خلاقانه و جذاب شما به یکی از همراهان صفحه تبدیل شود . همچنین شما به عنوان یک هنرمند میتوانید علاوه بر تهیه ی عکس از نتیجه ی کار از پروسه ی تولید هم فیلم برداری کنید این کار باعث افزایش تعامل با مخاطب و افزایش فالوور واقعی اینستاگرام می شود.

یک کاربر فعال باشید

برای داشتن همراهی دیگران و افزایش فالوور واقعی اینستاگرام باید خودتان به عنوان یک کاربر فعالیت مناسبی داشته باشد و با دیگر کاربران ارتباط متعادل و مناسبی داشته باشید . باید برای عکس ها و پست های دیگران کامنت بگذارید و عکس های آنها را لایک کنید و برای شروع کار به همان میزان و یا بیشتر از آنچه انتظار دارید دیگران در صفحه ی شما فعالیت داشته باشند باید خود شما در صفحه ی دیگر کاربران فعالیت داشته باشید. این ترفند افزایش فالوور در اینستاگرام باعث می شود تا دیگران نیز در صفحه ی شما فعالیت کنند در صورتی که در صفحه ی بقیه فعالیتی ندارید و یا کامنت هایی که برای شما گذاشته می شود را پاسخ ندهید نباید انتظار افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام را داشته باشید.

هشتگ های محبوب استفاده کنید تا فالوور واقعی در اینستاگرام بگیرید و بیشتر دیده شویدهشتگ های محبوب

از هشتگ های محبوب اینستاگرام استفاده کنید البته به کاربردن هشتگ های زیاد در کپشن پست شما ظاهر کپشن را از زیبایی لازم بی بهره می سازد ولی شما میتوانید هشتگ های لازم را در کامنت اول قرار دهید در این حالت نیز هشتگ ها همان کارایی را دارند و اینکه دائما جلو چشم نیستند و باعث افزایش زیبایی بصری پست و کپشن ها می گردد. بررسی ها نشان می دهند وجود حداقل ۲-۳ هشتگ در افزایش تعمل مخاطب با پست و صفحه تاثیر بسزایی دارد البته بهتر است تعداد هشتگ ها بیشتر از ۱۰ عدد نیز نباشد زیرا همانطور که نبود هشتگ باعث کاهش تعامل می شود وجود تعداد خیلی زیاد هشتگ ها نیز اثر سوء در جذب مخاطب دارد. استفاده از هشتگ های معروف مثل tbt instagood,  و … باعث می شود تا تصویر شما در گروه بزرگی از تصاویر که هشتگ مشابه دارند  قرار گیرند این هشتگ ها  و قرار گرفتن در بین آنها دیده شدن بیشتر تصویر , محصول و خدمات و صفحه ی شمارا در پی دارد.

 ساعت مناسب برای پشت گذاشتن

بررسی ها نشان داده است که ساعت مناسب برای پست گذاشتن ساعت های محدودی هستند زیرا بسیاری از مخاطبین صفحات اینستاگرام به دلایل مختلف مثل تحصیل ,کار داخل یا خارج از منزل و … در ساعت های خاصی قبل یا بعد از ساعت کار یا دانشگاه و مدرسه برای چک کردن اینستاگرام وقت صرف می کنند .

باید توجه داشته باشید که ساعت مناسب را درنظر گرفته و طبق برنامه ای مدون جهت درج پست اقدام فرمایید.اگر این روال به طور مداوم حفظ و تکرار شود مخاطب شما بعد از گذشت زمان میداند که چه زمانی باید منتظر پست جدید شما باشد.

درجستجوی مخاطب مناسب باشید

برخی از کاربران اینستاگرام از هشتگهایی همچون followme و likeforlike و… استفاده میکنند شما میتوانید در ایتدای امر  با فالو کردن این افراد و لایک کردن پست های آنها منتظر دریافت لایک و فالو از طرف آنها باید . اما بهتر است شما از این هشتگ ها استفاده نکنید این هشتگ ها ظاهر خیلی خوبی به برند و پست های شما نمی دهد.

ارتباط کیفیت و کمیت

مطمعن باشید برای مخاطبان خوشایندتر است تا در صفحه شما ۱۰ عکس با کیفیت بینند تا ۳۰ عکس بدون کیفیت و آزار دهنده . همچنین درصورتی که تصاویر و در کل همه ی صفحه ی شما از مجموعه قوانین خاص و صحیحی پیروی کنند و یا همگی آنها حول محور روشنی باشند باعث میشود شما سریع تر و بهتر بوسیله ی ترفندهای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام باعث افزایش فالوور اینستاگرام خود شوید. از یک تم رنگی برای عکس ها استفاده کنید و بهتر است تصاویر دارای قاب باشند .همچنین در تهیه ی تصاویر تناسب بین کار و فعالیتتان و عکس و فیلم انتخابی و پست شده در صفحه بسیار اهمیت دارد.

عکس مناسب و فیلتر مناسب

سعی کنید قبل از اینکه تصویر را آپلود کنید آن را کامل بررسی کرده تمام مشکلات آنرا برطرف نمایید همچنین بررسی ها اثبات کرده اند که استفاده از بعضی فیلترها به جهت ایجاد تغییر و اصلاح تصاویر باعث افزایش مخاطب و پیرو آن باعث افزایش فالوور واقعی اینستاگرام می گردد. برای مثال فیلتر Mayfair از جمله فیلترهایی ست که باعث جلب نظر و توجه مخاطب میشود این فیلتر محبوب خود میتواند در افزایش فالوور واقعی اینستاگرام تاثیرگذار باشد. عکس های روشن و واضح و با کیفیت از نشانه های حرفه ای کار کردن صفحه نیز می باشد.

بیو , مهم و تاثیرگذار

میتوان گفت که بیو یک صفحه اینستاگرام اولین بخشیست که هر مخاطبی در نگاه اول میبیند . استفاده از یک بیو مناسب و جذاب باعث می شود تا بازدید کننده ی صفحه ی شما تمایل داشته باشد که پست ها و متن های شما را هم بخواند و شمارا فالوو کند . حتی یک بیو خوب و مناسب و استاندارد باعث می شود تا افراد یک صفحه پرایویت را نیز فالوو کنند. بسته به نوع فعالیت شما , خدمات و امکاناتتان و حتی شخصیت و نوع کار یا تحصیلات شما بیو صفحه اینستاگرام قابل تغییر است. اگر شما فعالیتی در سایت یا صفحات اجتماعی دیگری دارید میتوانید لینک آن صفحات را در بیو پیج خود قرار دهید . به تناسب محدوده ی فعالیت خود قراردادن آدرس و شماره تماس در این قسمت میتواند برای برقراری ارتباط راحت تر با مخاطب مفید باشد. البته درصورتی که صفحه ی شما بیزینس باشد در صورت تمایل شما آدرس ایمیل و شماره تماس شما نشان داده می شود.

بیشتر بخوانید  معروفترین افراد اینستاگرام  و بازاریابی به کمک افراد تاثیرگذار

از مخاطبان خود سوال بپرسید

پیش تر در ارتباط با اهمیت برقراری ارتباط مداوم و ایجاد تعامل با مخاطبین گفته شد , یکی از راه های مناسب برای ایجاد این تعامل سوال پرسیدن و طرح مسئله است . شما میتوانید به تناسب شرایط اجتماعی فرهنگی هنری و … اتفاقات روز جامعه , مناسبت های مختلف همچون اعیاد یا حتی بازگشایی مدارس با طرح یک سوال , تعریف کردن یک خاطره و مواردی مشابه مخاطبین خود را دعوت کنید تا در بحث شرکت کنند و یا آنها نیز خاطره ای تعریف کنند . با این کار علاوه بر افزایش تعامل و ارتباط با مخاطبین پست های شما در قسمت پست های تصادفی که از طرف اینستاگرام در قسمت اکسپلورر معرفی میشود نیز قرار میگیرد . در این حالت مخاطب احساس نزدیکی بیشتری با برند خواهد داشت همچنین مطمعن باشید که کامنتها بسیار جذاب خواهد بود و همین باعث می شود تا مخاطبین برای مدت زیادی وقت صرف مطالعه کامنتها کند و برای مطالعه بقیه پست ها و مشاهده دیگر تصاویر نیز اقدام کند.

روزهای تعطیل را فراموش نکنید

خیلی ها فکر می کنند که روز تعطیل برای فعالیت و درج پست روز مناسبی نیست در صورتی که تحقیقات نشان داده است فعالیت  در روزهای تعطیل که پست کمتری در اینستاگرام گذاشته می شود شانس شمارا برای دیده شدن بالاتر می برد. در روز تعطیل می توانید هم پست های کاری و مربوط با برند خود را به گونه ای به روز تعطیل ارتباط دهید و یا پست هایی برای وقت گذرانی وتفریح نیز میتوانید در پیج قرار دهید.

سازگار باشید

سعی کنید با تغییرات اینستاگرام و تغییر رفتار مخاطبین سازگار شوید . انعطاف پذیری و قابلیت تغییر سریع برای رشد در این محیط از اهمیت ویژه ای برخوردار است . در صورتی که در برابر تغییرات و یا مدهای رایج در اینستاگرام مقاومت کنید بدون شک بخش عظیمی از مخاطبین خود را از دست میدهید . البته لازم به ذکر است که منظور از پیروی از مدها رفتار های مناسب و درستی است که در این فضا رواج می یابد و یا به روز رسانی های خود اینستاگرام که شما باید سریعا از آنها استفاده کنید . به طور مثال با اضافه شدن قابلیت استوری به اینستاگرام تغییری بزرگ در نحوه و نوع تصاویری که پست می شوند رخ داد حال اگر هر کاربری در مقابل این به روز رسانی مقاومت کند رفته رفته تعداد فالوور ها و مخاطبین او سیر نزولی پیدا می کند زیرا اکثر مخاطبین علاقه دارند تا از تمام امکانات استفاده کنند و همچنین از خدماتی که امکانات جدید برای همه فراهم می کنند بهره مند شوند .

نظرسنجی هارا جدی بگیرید

جالب است بدانید که تعداد زیادی از نظرات, انتقادات و پیشنهادات مخاطبین شما میتواند در رفع نواقص کار شما مفید باشد. بدین منظور شما باید هرگونه کامنت و یا پیام خصوصی که به نوعی انتقاد یا پیشنهاد و یا حتی تعریف از نوع فعالیت شمااست را جدی بگیرید و از آن برای رفع نواقص و تقویت ویژگی های مثبت خود استفاده کنید. حتی میتوانید در بازه های زمانی مختلف پست هایی به منظور نظر سنجی در صفحه ی خود قراردهید و یا با استفاده از قابلیت های جدید اینستاگرام از امکان نظر سنجی و راگیری اضافه شده نیز استفاده کنید با این کار هم از نظر مخاطبین خود مطلع می شوید و هم گامی در جهت افزایش تعامل با مخاطب برمیدارید.تحقیقات نشان می دهند که بین تعداد پست قرارداده شده در طول روز و میزان بازخورد و تعامل مخاطب خیلی ارتباط روشنی وجود ندارد فکر نکنید هرچه تعداد پست بیشتر باشد این تعامل بیشتر خواهد شد مجموعه ای از موارد مختلف همچون کیفیت تصویر و متن و موارد دیگر در میزان بازخورد و توجه مخاطب تاثیر گذار است.

 

دعوت از دوستان

از امکانات اینستاگرام برای دعوت از کاربران پیشنهادی استفاده کنید در این بخش شما میتوانید افرادی را که اینستاگرام به شما معرفی میکند را فالوو کنید این افراد میتوانند به سبب داشتن دوست مشترک با شما و یا وجود شماره تلفن آنها در لیست مخاطبان تلفن همراه شما در این گروه قرار گرفته باشند. درشروع کار دعوت از افرادی که آنها را می شناسید جهت معرفی صفحه شما و نوع فعالیت کارایی خواهد داشت .

 از ابزار های آنالیز اینستاگرام استفاده کنید

با تبدیل صفحه ی خود به یک صفحه ی بیزینس , اینستاگرام امکانات متفاوت و جذابی را در اختیار شما قرار می دهد. به طور مثال شما میتوانید تعداد افرادی که پست شمارا دیده اند را متوجه شوید و با مقایسه ی این عدد با تعداد لایک های پست میزان جذابیت مطلب برای مخاطبین را ارزیابی کنید. بررسی کنید که چند نفر پستهای شمارا یک بار دیده ند و یا چند نفر برای مطالعه ی مجدد مطالب و یا مشاهده ی فیلم ها و تصاویر دوباره به سراغتان آمده اند و حتی میتوانید متوجه شوید برای چند نفر انقدر محتوای تولید شده جذاب بوده است که پست شما را سیو نیز کرده اند.

برنامه ریزی کنید

خوب است بدانید که داشتن یک برنامه ی مرتب و مدون برای ارسال پست ها در حفظ و همچنین جذب فالوور نیز تاثیر خواهد داشت . قراردادن پست در ساعت های خاص باعث می شود تا مخاطب عادت کند که در ساعت های ویژه ای باید منتظر مطلبی از جانب شما باشد . همچنین با بررسی های مختلف و توجه به سن و سال و نوع فعالیت کاربران میتوانید مطالب مختلف را به گونهای پست کنید که در زمانهای مناسب مخاطبین پست ها قابل مطالعه باشند .

ترکیب عکس ها

همانطور که پیش تر نیز گفته شده است در همه ی دنیا تصاویر نقش پررنگی در افزایش فالوور واقعی اینستاگرام دارند ایران نیز از این قائده مستثنی نیست شما با استفاده از ترکیب چند تصویر در یک قاب بوسیله ی برنامه های مختلف میتوانید گامی مناسب در جهت افزایش فالوور ایرانی در اینستاگرام بردارید. رعایت تناسب بین تصاویری که در کنار یکدیگر قرار می گیرند نمونه ی احترام به مخاطبیست که صفحه ی شمارا می بیند لازم به ذکر است توجه به نگاه مخاطب و وقت و زمانی که برای مشاهده ی صفحه , مطالب و تصاویر صرف می کند از نکات اولیه ی بیزینس به شمار می آید. تحقیقات نشان داده است که تصاویر با فیلتر آبی یا محصولات و اشیاء به رنگ آبی به نسبت رنگ های دیگر ۲۴ درصد توانایی جذب مخاطب بیشتری دارد. باید در انتخاب رنگبندی پست ها و تصاویر دقت کافی به کار برده شود.

بیشتر بخوانید  [17] عکس و ویدئو خود را در معرض دید بگذارید

موقعیت جغرافیایی را ذکر کنید

اگر موقعیت جغرافیایی شما و مخاطبین شما برای پیش برد اهدافتان مهم است میتوانید با ذکر لوکیشن و همچنین هشتگ های موقعیت جغرافیایی باعث شوید توجه مخاطبین حاضر در موقعیت به شما جلب شود. به طور مثال استفاده از هشتگ های مربوط به ایران برای کسب و کارهای مستقر در ایران که به ایرانی ها خدمات رسانی دارد باعث افزایش فالوور ایرانی در اینستاگرام می شود. همچنین هشتگ های بیانگر محدده ی جغرافیایی هستند به خاطب کمک می کند تا محدوده ی فعالیت شمارا راحت تر پیدا کند این خاصیت برای فعالیت هایی که محل مشخص مثل فروشگاه , شرکت و … دارند پر اهمیت تر است.

اینفلوئنسر مارکتینگ

یکی از روش های بسیار پربازده و کاربردی استفاده از اینفلوئنسر مارکتینگ می باشد .

در اینستاگرام به افرادی اینفلوئنسر گفته می شود که به واسطه ی فالوور های واقعی و زیادی که دارند و صفحه ی پربازده خود میتوانند باعث شوند افراد زیادی شما , محصولات و خدماتتان را ببینند و حتی به شما اعتماد کنند. اینفلئنسر ها به سبب رابطه و حس اعتمادی که در مخاطبین خود ایجاد کرده اند از میزان تاثیر گذاری بالایی نیز برخوردارند , باید توجه داشته باشید که انتخاب اینفلوئنسر مناسب و مرتبط به فعالیت شما بسیار پراهمیت است . برای مثال شما برای افزایش فالوور ایرانی در اینستاگرام برای حرفه و فعالیتی که احتیاج به حضور اینفلوئنسر مورد نظر در محل مجموعه شما جهت تبلیغات  دارد باید از فردی که در ایران حضور دارد و یا امکان سفر یه ایران را دارد درخواست همکاری کنید .

همچنین برای افزایش فالوور اینستاگرام برای صفحه ی مربوط به یک رستوران باید از فردی برای تبلیغ کمک بگیرید که مربوط به این زمینه باشد تجربه های مشابه تبلیغ داشته است و یا افرادی که می توانند مخاطبین خود را متقائد سازند و خیال مخاطب را از کیفیت خدمات و محصولات شما راحت کند.لازم به ذکر است که این روش افزایش فالوور اینستاگرام رایگان نیست و باید با توافق هزینه ای پرداخت کنید.

از لغات درست استفاده کنید

شاید برای شما جالب باشد که بدانید زمانی که از واژه ی کامنت یا لایک استفاده میکنید مخاطبین بیشتری سعی در درج نظر یا لایک پست شما دارند . این لغات تاثیری در ضمیر ناخودآگاه مخاطب میگذارد و باعث افزایش فعالیت وی می گردد . البته دقت داشته باشید که به چه نحوی و در چه جایگاهی از این لغات استفاده می کنید. زمانی که مخاطب گمان کند که شما اورا مورد امرو نهی خود قرار میدهید و یا احساس کند که به او بی احترامی شده است ارتباط مثبت و تعامل خود را صفحه را از دست خواهد داد دقت در انتخاب کلمات محترمانه و استفاده از لغات رسمی یا غیر رسمی در شرایط گوناگون از نکات مهم به شمار می آیند.

تاثیر تصاویر با چهره در نرخ بالابردن فالوورهای اینستاگرام و افزایش نرخ تعامل با مخاطبتاثیر تصاویر با چهره

محققان متوجه شده اند که درصورت استفاده از تصاویری حاوی چهره ی افراد این پست ها بیشتر مورد استقبال و توجه قرار می گیرند . آمار نشان میدهد تصاویر حاوی چهره ۳۵ درصد بیشتر مورد پسند مخاطبین هستند. احساس صمیمیت و نزدیکی که این سبک تصاویر به مخاطبان منتقل می کند و حس راختی که برای آنها در ضمیر ناخودآگاهشان می سازد یکی از دلایل این اتفاق است. همچنین این نوع تصاویر باعث ایجاد نوعی حس اعتماد نیز می گردد که لازمه ی قدرت گرفتن یک بیزینس و ایجاد شرایط ارتباط با مخاطبین مختلف همین احساس نزدیکی و اعتمادیست که باید به روش های مختلف سعی در بدست آوردن آن داشته باشید.

 

راه های بسیاری برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد که تعدادی از آنها گفته شد. بسته به میزان هزینه و وقتی که برای یک صفحه اینستاگرام صرف می شود این راه ها بازده و نتیجه ی متفاوتی خواهد داشت در این مقاله بیشتر درباره ی راه کارهای مفید برای افزایش فالوور اینستاگرام رایگان صحبت شد در حالیکه راه هایی گران تر و زودبازده تر همچون استفاده از ربات ها و تبلیغات در صفحات معروف با هزینه ی تبلیغ زیاد می تواند نتیجه سریع تری داشته باشد البته برای مشاهده ی نتیجه ی واقعی و درست باید اصول و چهار چوب های اساسی کار به درستی یاد گرفته شوند . قوانین مربوط به عکس برداری به جهت داشتن تصویری با کیفیت و مواردی از این دست باید رعایت و بررسی گردد تا نتیجه ای مطلوب حاصل شود .

 

مهمترین مسئله برای خیلی از افراد، شغل پردرآمد از اینستاگرام  است. و میتوان گفت فروشندگان خدمات اینستاگرام  هر ماه درآمدزایی های میلیونی  را  دارند!

آیا شما هم فکر میکنید این فروشندگان از روش های افزایش فالور مثل سکه(فالوور بگیر) و یا (رباتهای بی فایده) و اینجور چیزها استفاده میکنند؟

اگر طرز فکر بالا را داشته باشید مطمئن باشید که سخت در اشتباه هستید!

فروشندگان خدمات  در اینستاگرام  از روش راز گونه ای به نام سرور اصلی استفاده میکنند.

چیزی که همیشه و به صورت رازگونه در مورد فروشندگان خدمات اینستاگرام صدق میکند این هست که این افراد تنها با چهار کلیک میلیونی درآمدزایی میکنند و از روشی استفاده میکنند به نام روش اصلی فالور سرور که شما در این پکیج دقیقا با این موارد آشنا میشود.

سرعت بالا شما اگر بخواهید ۳۰۰۰ تا لایک بزنید با سرور معرفی و آموزش داده شده در این پکیج تنها و فقط در کمتر از ۱۵ دقیقه تکمیل میشود.

روش فروشندگان این روش دقیقا همان روشی هست که فروشندگان خدمات اینستاگرام استفاده میکنند.

منابع

مرجع بازاریابی اینستاگرامی فالوورهات

4.8/5 ( 26 نظر )

پست قبلی: «

پست بعدی:

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. حسین علیدوست
  4:32 1398/01/30

  بهترین ربات اینستاگرام افزایش فالوور واقعی ایرانی که استفاده کردم قطفاً دستیار هوشمند فالوورهات بوده. قبلاً از یک سری سایتهای استفاده میکنم که بهتره اسم نبرم خیلی بد بودن؛ رابط کاربری راحتی نداشتن . توی هدف گذاری دقیق نبودن.
  مرسی فالوورهات

  • فالوورهات
   12:48 1398/02/24

   مرسی جناب علیدوست عزیز،
   تیم فالوورهات همواره در خدمت شماست تا بهترین نتیجه رو بگیرید.

 2. فالوورهات
  5:13 1398/01/27

  دوستان عزیزم دقت داشته باشید که صرفا! بالا بردن تعداد مخاطبین و جذب فالوور اینستاگرام حذف نیست ؛ افزایش فروش از طریق اینستاگرام برای کسب درآمد در کسب و کار شما هدف اصلی است. بنا بر این به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم که از طریق فالوور فیک یا فالوور جعلی (قلابی) بخوایید تعداد Followers رو صفحات و پیج اینستاگرام کسب و کار تون بالا ببرید. نه تنها این کار فروش شما رو بالا نمی بره ( چون مخاطبین واقعی و علاقه مند به خرید از شما به پیج اضافه نشده ) ، بلکه به خاطر وجود یک سری دنبال کننده قلابی یا فالوور واقعی غیرعلاقه مند به حوزه کسب و کاریتون، باعث کاهش نرخ Engagement میشه.
  در صورت کاهش نرخ تعامل ، اینستاگرام دیگه پست شما رو به همه ی افراد دنبال کننده تون نشون نمی ده و همین باعث کاهش مجدد لایک ( Like ) و کامنت ( comment ) و کمتر شدن تعامل مخاطب با شما میشه.
  فالوورهات، با هوش مصنوعی در نقش یک ربات دستیار هوشمند اینستاگرام به صورت ۲۴ ساعته به طور خودکار با مخاطبین واقعی هدف شما که به حوزه محصولات و خدمات شما علاقه و نیاز دارند تعامل اتوماتیک انجام میده تا علاوه بر افزایش فالوور ، فروش شما هم در اینستاگرام بیشتر بشه.
  همین امروز ۴ روز تست رایگان را فعال کنید:
  https://Followerhot.com

 3. رضا پورفتاح
  7:34 1398/01/09

  سلام ، من واقعاً موندم از ربات اینستاگرام برای دستیار افزایش فالوور واقعی استفاده کنم یا نه؟!
  اصلاً جذب فالوور اینستاگرام به این صورت باعث افزایش مخاطبان ایرانی واقعی میشه؟ یا اصلاً فالوورهایی که از این روش به پیج اکانت اینستاگرامی کسب و کار میان خریدار هستند؟ چون یک سری ها رو دیدم از روش هایی که استفاده میکنند ناراضی هستند و میگن که صرفاً عدد فالوورها زیاد میشه و باعث افزایش کسب درآمد از اینستاگرام نشده !
  میشه راهنمایی کنید؟

  • فالوورهات
   1:22 1398/01/12

   جناب پورفتاح عزیز،
   در صورتی که بنا به دلایلی اقدام به خرید فالوور فیک و فالوور قلابی اینستاگرام کنید ، بله به این صورت هست که نه تنها فروش شما بالا نمی ره بلکه حتی ممکنه به دلیل کاهش نرخ تعامل و engagement rate به پیج بیزینس شما در اینستاگرام آسیب هم بزنه.
   اما ربات با توجه به اینکه فالوورها با اختیار خودشون شما رو دنبال میکنند میتونند مشتری باشند .
   اما در این روش خیلی مهم هست که در پیج اینستاگرامتون محتواهای با کیفیت قرار بدید.

 4. pingback [25] آموزش رشد سریع مخاطبان و فالوورهای اینستاگرام ⋆ FollowerHot

 5. pingback [018] مقدمه فصل4 دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ ⋆ FollowerHot

 6. فاطمه سلوک
  11:34 1397/11/18

  سلام، ممنون بابت پستی که در مورد افزایش اصولی فالوور اینستاگرام قرار دادید
  یکی از مهمترین مسائل توی افزایش فالوور واقعی اینستاگرام، به روز بودن صفحه و آپدیت بودن اینستاگرام هست
  پروموشن اینستاگرام زمانی بهترین نتیجه رو میده که پست های جذابی بذاریم و توی پست ها، فالوورها رو به تعامل و شرکت در نظر سنجی و لایک و کامنت دعوت کنیم
  پیروز باشید

  • root
   1:02 1397/11/23

   فاطمه عزیز ،
   خوشحالیم که خوانندگان پردانشی مثل شما داریم و ممنون که علمتون در اختیار همه قرار میدید
   دقیقاً یکی از مهمترین المان های اینستاگرام FreshNess هست که چقدر صفحه شما پست میذاره و چند وقت به چند وقت پست میگذاره
   و میزان آپدیت بودن پیج اینستاگرام شما خیلی خیلی تاثیر گذاره

 7. دکتر پوریا
  1:29 1397/11/17

  سلام؛
  من تعداد فالوورهام زیاده اما جدیداً میبینم که اینستاگرام به کل فالوورهام نشون نمی ده پست هایی که میگذارم رو
  چی کار کنم درست شه دوباره؟

  • root
   1:57 1397/11/23

   سلام دکتر،
   احتمالاً فالوور فیک که از جایی نگرفتید؟
   چون در آپدیت های جدید اینستاگرام ابتدا پست شما رو به ۱۰% افراد نشون میده و اگر اون ۱۰% از پست شما خوششون آومد درصد نمایش رو مرحله به مرحله بالا میبره

 8. pingback بازاریابی محتوایی در اینستاگرام | مدیریت محتوا اینستاگرام | نحوه بازاریابی اینستاگرام 2019#

 9. pingback برنامه هایی که میتوان با آن عکس گرید یا 4 خونه ای ساخت | یک عکس در چند پست در اینستاگرام

 10. سامان تاوال آرکاداش کردستانی
  10:01 1397/11/05

  سلام
  ۲۹ نکته رو میخواستم بگم برای افزایش کیفیت تصاویر در اینستاگرام:
  ۱. در مورد محتوا تصمیم بگیرید
  ۲. تنها روی تعداد لایک ها تمرکز نکنید
  ۳. از نور طبیعی استفاده کنید
  ۴. قبل از لنز از چشمتان استفاده کنید
  ۵. قابلیت گرید را فعال کنید
  ۶. توجه مخاطب را به نقاط اصلی جلب کنید
  ۷. در کمین لحظه مناسب باشید
  ۸. به دنبال خطوط، اشکال و رنگ های قوی باشید
  ۹. از بکارگیری اپ ها برای ایجاد افکت خجالت نکشید
  ۱۰. از نقاط غیر معمول با نور بازی کنید
  ۱۱. از قابلیت عکاسی پیاپی (Burst Mode) بهره ببرید
  ۱۲. از زوایای مختلف عکاسی کنید
  ۱۳. از مناظر مختلف بهره ببرید
  ۱۴. از شرایط جوی نامساعد استقبال کنید
  ۱۵. بعد از باران دنبال چاله آب بگردید
  ۱۶. فضای سفید به مخاطبان اجازه فکر کردن می دهد
  ۱۷. از مزایای قابلیت جدید پرتره غافل نشوید
  ۱۸. دنبال لایه ها باشید
  ۱۹. از پرتوهای نور به نفع خودتان استفاده کنید
  ۲۰. شب ها عکسبرداری کنید
  ۲۱. به سوژه ها نزدیک شوید
  ۲۲. موبایل را مجهز کنید
  ۲۳. یک کیس ضد آب تهیه کنید
  ۲۴. از ویرایش های سنگین خودداری کنید
  ۲۵. تمرین، تمرین، تمرین
  ۲۶. کیفیت را در اولویت قرار دهید
  ۲۷. در رابطه با محتوا ثبات داشته باشید
  ۲۸. کپشن قوی مخاطبان را به تعامل تشویق می کند
  ۲۹. برای ایجاد مقیاس، عناصر بیشتری را اضافه کنید

  منبع:huffington post

  من از افرادی هستم که از روز اول وبلاگ شما رو دنبال می کردم وواقعاً لذت میبرم از وبلاگ شما
  مرسی

  • فالوورهات
   10:14 1397/12/05

   سلام سامان عزیز
   مرسی که پست رو کامل تر کردی

   • های بای
    3:57 1397/12/19

    خبر خوش برای کسانی که در چند سال گذشته به دلایل مختلف پیج های خود را از دست داده بودند:
    .
    به علت تغییرات گسترده در تیم پشتیبانی اینستاگرام و اضافه شدن کارمندان ایرانی به این شبکه اجتماعی
    الان تقریبا تمام درخواست های بازگرداندن پیج سریعا و گاهی زیر ۵ دقیقه بررسی میشود و احتمال بازگردانی پیج های قدیمی که حتی در چند سال گذشته بسته شده بودند بالاست
    لطفا اگر کسانی را میشناسید که پیج های خود را مدت ها قبل از دست داده اند و تلاشی برای بازگردانی پیج نکرده بودند این خبر را برایشان ارسال کنید

 11. pingback استراتژی های بازاریابی در اینستاگرام، نسخه ی 2019 [ اینفوگرافیک ] ⋆ راهنمای کامل 64 ترفند

 12. pingback تبلیغات در اینستاگرام |انواع روش‌های تبلیغ در اینستاگرام| 100% بهترین روش تبلیغ در اینستاگرام

 13. زهرا
  3:59 1397/10/16

  سلام
  من دارم جدیداً یک سری عکس میذارم از غذا ها
  فکر کنم عکس گذاشتن از غذاهای خوش مزه هم خیلی جواب بده توی اینستاگرام

  • root
   2:14 1397/10/30

   سلام زهرا جان،
   در صورتی که کیفیت عکسها خوب باشه و لنگ و لعاب لازم رو داشته باشه خیلی خوب میتونید پاسخ بگیرید.

   • سالار کیاگری
    3:47 1397/11/30

    چطوری میشه که خیلی ها با با ارسال مطالب کمتر میان توی اینستاگرام رشد میکنند ولی من با روزی ۱۰ تا پست رشدم خیلی ضعیف هست؟

    • فالوورهات
     10:12 1397/12/05

     سلام،
     آنالیز رقبا چیزی هست که حتماً پیشنهاد میشه انجام بدید
     بهترین پست ها شون رو از منظر view و engagement rate و تعداد کامنت بررسی کنید
     از بهترین پست رقبا الگو برداری کنید نه تقلید البته!
     ویژگی هایی که باعث شده مطالبشون جذابیت بالایی برای مخاطبین داشته باشند رو کشف کنید و در عکسها و ویدئو های خودتون بهره بگیرید
     تقویم محتوایی برای خودتون و اینستاگرامتون زیر نظر داشته باشید
     خیلی مهمه که پروفایل اینستاگرام شما آپدیت بمونه
     همچنین کامنت و نظرات زیر پست و عکس اینستاگرام رقیب های کسب و کارتون رو زیر نظر داشته باشید
     ببینید مخاطبان چی میخوان
     بعد از گپ آنالیز ، حالا شما چیزی رو به مخاطبتون بدید که در بازار بهشون داده نشده
     سوالی بود در خدمتم سالار عزیز

     • سوسمار اینستاگرام
      3:53 1397/12/19

      آنالیز شبکه‌های اجتماعی instagram

      با استفاده از تحلیلگر شبکه‌های اجتماعی شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، فیسبوک، لینکدین، پیام رسان تلگرام و بزودی سایر شبکه‌های اجتماعی را در یک داشبورد بصورت جامع و بصری ببینید و تحلیل کنید.
      ▫️نمودار رشد فالوورها
      ▫️میزان بازدید (ایمپرشن)
      ▫️میزان مشارکت (انگیجمنت)
      ▫️جنسیت و لوکیشن مخاطبین
      ▫️هشتگ‌های برتر
      ▫️بهترین پست‌ها
      ▫️بهترین ساعت پست گذاری
      ▫️و …
      وقتی این آمار رو داشته باشی میتونی فالوورهای واقعی ایرانی رو زیاد کنی و رشد زیادی در کسب و کارت داشتهباشی هبرای کارمکتینگ و بازاریابی

    • زاکر مجدی
     4:00 1397/12/19

     آموزش آنلاین کسب درآمد با اینستاگرام | کسب و کار اینترنتی | طراحی سایت آموزشی و فروشگاهی و سئو
     آموزش آنلاین کسب درآمد با اینستاگرام شامل مطالب و نکات آموزشی و کاربردی فعالیت و کسب درآمد با اینستاگرام
     خیلی از این صحبتها شیندم ولی ولی واقعا میشه؟

  • fateme asadi
   4:01 1397/12/19

   استفاده میکردم
   اما خب هزینه هاش بی نهایت بالا میشه
   استفاده از سیستم دایرکت و فالو کردنش فقط میشه حدودا ماهی ۱۷۰ هزار تومان فقط برای یک اکانت !

   سایتی به کیفیت اینستا برای جذب مخاطب هست ؟
   که صرفه اقتصادی داشته باشه ؟
   ممنون میشم راهنمایی کنین

   • فالوورهات
    4:36 1397/12/19

    سلام خانم اسدی،
    ربات اینستاگرام هوشمند فالوورهات، با توجه به استفاده از فنآوری هوش مصنوعی در دستیار اینستاگرام، قطعاً نظر شما را عوض خواهد کرد.
    قیمت های فالوورهات نسبت به قیمت ربات های اینستاگرام عادی در بازار بسیار عالی است

 14. فالوورهات
  5:47 1397/09/26

  در صورتی که سوالی در مورد راه‌های افزایش فالوور در اینستاگرام داشتید حتماً بپرسید.
  کارشناسان ما با کمال میل به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

  • amir mohammad
   3:58 1397/12/19

   سلام و درود
   دوستان کاردرست خودم! یک سوال داشتم:
   برای افزایش سریع فالوور اینستاگرام چه راهی هست؟
   (ربات نصب دارم دوماهه، ۵کا جذب کرده فعلا، ولی میخوام محتوا های عالی رو قرار بدم و روزی ۲ تا قرار بدم، میخوام افراد بیشتری ببینند)
   چه راهی هست که سریع فالوور اضافه کنم؟
   از سایت های ارزون معرفی کنید لطفا مرسی..

  • فالوور افزا
   3:59 1397/12/19

   جدیدترین سرویس لاین استور بعد از افزایش واقعی بازدید ویدیو در آپارات سرویس محبوب فالور های این سرویس کاملا با کیفیت بوده و به صورت اختیاری فالوور ها جذب میشوند و هیچ نیازی به رمزعبور نمی باشد 🌸 با توجه به کیفیت بسیار بالای این سرویس برای کسب و کارها بسیار کاربردی هست و پیشنهاد میکنیم با تخفیف نوروزی از پنل تهیه فرمایید 👇

   • فالوورهات
    8:26 1398/01/17

    یکی از بدترین راهکارها، برای افزایش فالوور استفاده از فالوور فیک و جعلی هست . خواهش میکنم به هیچ وجه به سمت این سبک مخاطب جذب کردن نرید.