اینستاگرام مارکتینگ , بازاریابی در اینستاگرام

اینستاگرام از سال ۲۰۱۰ راه اندازی شد. در شروع کار به نظر می آمد این محیط , فضایی برای به اشتراک گذاشتن عکس است که فقط در همین حد کارایی خواهد داشت هیچ کس فکر نمیکرد که بعد از ۸ سال همچنان اینستاگرام طرفداران خودش را داشته باشد و هر روزه به اعضای آن اضافه نیز بشود . در ابتدای کار مفاهیمی همچون اینستاگرام مارکتینگ یا کسب درآمد از اینستاگرام مفاهیم آشنایی نبودند و اگر یک نفر می گفت می شود از اینستاگرام در راستای تبلیغات محصولات و خدمات برندهای مشهور استفاده کرد و حتی این فضا درصد زیادی از تبلیغات تلوزیون را نیز به سمت خود جذب می کند کسی باور نمیکرد ولی امروز میبینیم که اینستاگرام مارکتینگ یکی از پرطرفدارترین روش های مارکتینگ و جذب مشتری می باشد . محیطی که با روش های مختلف می توان در آن به معرفی محصول , بازاریابی و جذب مشتری پرداخت .

بازاریابی در اینستاگرام

آمارهای مربوط به بازاریابی اینستاگرامی

یکی از قدیمی ترین و مهم ترین روش های مارکتینگ در دنیا ایمیل مارکتینگ بوده است البته این روزها می توان ایمیل مارکتینگ و اینستاگرام مارکتینگ را هم تراز دانست لازم به ذکر است رفتار مخاطبان و کاربران اینترنت و فضای مجازی در هر کشور و جغرافیایی متفاوت و متناسب با فرهنگ و امکانات این کشور است . در ایران بیشتر از اینکه افراد با سنین مختلف ایمیل خود را چک کنند مخصوصا افرادی با سن بالاتر چک کردن اپ های مختلف و سوشال مدیا برایشان راحت تر و جذاب تر است بنابراین می توان گفت اگر شما تبلیغ محصولتان را به صورت ایمیل برایشان بفرستید و همچنین پستی در سوشال مدیا قرار دهید به احتمال زیاد پست سوشال مدیا زودتر و سریعتر و همچنین بیشتر دیده خواهد شد .

این روزها برای تبلیغ محصول  , جذب مخاطب و مشتری و همچنین تبدیل شدن به برند شاید برای شروع کار لازم باشد تا از تمام ابزارها که یکی از آنها و می توان گفت یکی از قدرتمندترین های حال حاضر یعنی اینستاگرام استفاده کنید همچنین به آموزش بازاریابی با اینستاگرام نیاز است  .

طبق آنالیز ها و آخرین تحقیقات تقریبا ۸۰۰ میلیون کاربر فعال در اینستاگرام وجود دارد البته این تعداد هر روز در حال افزایش است .

۶۰ درصد از بزرگ سالانی که از اینترنت استفاده می کنند کاربر اینستاگرام هستند .

۸۰ درصد از کاربران اینستاگرام خارج از آمریکا می باشند .

۲۵ در صد از پروفایل های موجود در اینستاگرام بیزینس پروفایل هستند .

۵۰درصد از کاربران اینستاگرام حداقل یک بیزینس پروفایل را دنبال می کنند و ۶۰درصد از آنها حداقل یک بار از خدمات یامحصولات این صفحات استفاده کرده اند .

اینستاگرام مارکتینگ

بازاریابی شبکه های اجتماعی

این روزها بخش یا قسمت اعظم بسیاری از بیزینس ها به شبکه های اجتماعی وابسته است برای موفقیت در این فضا و جذب مشتری باید به بازاریابی شبکه های اجتماعی توجه ویژه ای شود و از طریق محتوای درخور به جذب مخاطب پرداخت . لازم به ذکر است از بین بازاریابی شبکه های اجتماعی مختلف بازاریابی اینستاگرام مخاطب و زمینه ی فعالیت بیشتر و گسترده تری دارد.

به دلیل همه گیر شدن و سرعت رشد بالای اینستاگرام و شرایط و امکاناتی که اینستاگرام درجهت ایجاد فضای بیزینس در این فضا فراهم کرده است آموزش بازاریابی با اینستاگرام از مهم ترین شاخه های بازاریابی شبکه های اجتماعی به شمار  می آید.

روشن است که اینستاگرام دیگر فقط برای استفاده ی شخصی نیست بلکه درحال حاضر اینستاگرام یک پلت فرم جهانی ست که اجازه می دهد کاربران و برندها در آن به محتوا سازی بپردازند و استعداد های جدید خود را به نمایش گذارند محصولات جدید به نمایش گذاشته شود و الهام بخش مخاطبان باشند .

کاربران اینستاگرام فقط فعال در این محیط نیستند بلکه درگیر این محیط شده اند به دلیل جذابیت های خاص این فضا میتوان گفت هرکاربر چندین بار بسته به سن , نوع فعالیت و …. به اینستاگرام خود سر میزند مطالب مختلفی را میبیند با افراد دیگر در تعامل بوده  از طریق لایک و کامنت علاقه مندی های خود را نشان می دهند و همچنین در طول روز چندین پست و استوری منتشر میکنند . این نشان دهنده ی درگیری و علاقه مندی مخاطب به این فضا است بعد از انتشار هر پست ممکن است چندین بار کاربر اینستاگرام به اکانت خود وارد شود تا بازخورد دیگران را ببیند و این چرخه برای هر کاربر فعال چندین بار در روز امکان دارد رخ دهد .

بیشتر بخوانید  ویدئو مارکتینگ در اینستاگرام

بیش از نیمی از کاربران اینستاگرام به طور روزانه از اینستاگرام بازدید می کنند و می توان گفت ۳۵ درصد آنها چندین بار در روز اکانت خود را چک می کنند.

اینستاگرام می تواند باعث شود نام و برند شما را مخاطبان ببینند و آن را بشناسند . ۷۰ درصد از کاربران اینستاگرام وقت صرف جستجوی نام برندهای مختلف در اینستاگرام کرده اند حال اگر شما در اینستاگرام یک بیزینس اکانت نداشته باشید مخاطب شما بعد از جستجوی نامتان یا به نتیجه ای نمیرسد و فروش محصولات در اینستاگرام رخ نمی دهد و یا اینکه به موارد مشابه و تقلبی می رسند و باز هم کسب درآمد از اینستاگرام برای شما حاصل نمی شود به همین منظور لازم است یا آموزش بازاریابی با اینستاگرام راه و روش درست حضور در این فضا نیز آموخته شود .

اینستاگرام این امکان را به شما می دهد که به صورت دوستانه محصول و خدمات خود را معرفی کنید و راه کسب درآمد از اینستاگرام برایتان بسیار هموار است شما می توانید در نتیجه ی معرفی محصولات در اینستاگرام و رعایت اصول اینستاگرام مارکتینگ و همچنین استفاده از روشهای مختلف تبلیغات همچون اینفلوئنسر مارکتینگ و … به جذب مشتری در اینستاگرام برسید و فروش محصولات در اینستاگرام را داشته باشید .

بیزینس اکانت

برای فروش محصولات در اینستاگرام نحوه ی بازاریابی در اینستاگرام بسیار اهمیت دارد شما باید با یادگیری و رعایت اصول اینستاگرام مارکتینگ و نحوه ی تبلیغات در شبکه های اجتماعی , در جهت کسب درآمد از اینستاگرام اقدام کنید.

برای کسب درآمد از اینستاگرام و بازاریابی در اینستاگرام باید یک بیزینس اکانت ساخته و در مسیر مدیریت محتوا اینستاگرام بسیار دقیق باشید . محتوای تولید شده از جانب شما تنها ابزار موجود برای جذب مشتری دراینستاگرام است.

در ساخت اکانت بیزینس موارد مهمی وجود دارد که به دقت باید بررسی و اجرا شود ارتباط بیزینس اکانت شما با فیس بوک داشتن یک صفحه ی فروشگاهی و … که قبل از شروع کار باید به اندازه ی کافی راجع به آن مطالعه و بررسی کرد .

درج محتوا در اینستاگرام

بعد از ساخت یک بیزینس اکانت نوبت به تولید و مدیریت محتوا اینستاگرام و درج آن در اکانت شماست . اینستاگرام به شما این امکان را میدهد که محتوای مورد نظر خود را به روش های مختلف و در قالب متفاوت تولید کنید و از آن در جهت جذب مشتری در اینستاگرام استفاده فرمایید . شما میتوانید متناسب با محصول و خدمات و نوع و شرایط تبلیغ خود به تولید محتوای تصویری اعم از فیلم و ویدئو و یا محتوای صوتی بپردازید , همچنین محتوای متنی نیز در جایگاه خاص خود قرار دارد بنابراین , این شما هستید که تصمیم میگیرید بوسیله ی چه محتوایی به جذب مشتری در اینستاگرام بپردازید و از چه طریقی کسب درآمد در اینستاگرام را داشته باشید . شما از طریق انواع فیلم و عکس و متن ها داستان برند خود را روایت کنید و این روایت سبب جذب مشتری در اینستاگرام و فروش محصولات در اینستاگرام می شود.

 

 

تعامل با مخاطب در اینستاگرام

انواع پست های مختلف در اینستاگرام و روش ایجاد تعامل

تصاویر اینستاگرام

شایع ترین پست ها در اینستاگرام تصاویر هستند شما می توانید از انواع تصاویر که معرف نوع فعالیت و محصولتان هستند استفاده کنید این تصاویر می توانند نشان دهنده ی محصولات قدیمی و یادآور آنها بوده یا معرف محصولات جدید به جهت جذب مشتری و بازاریابی در اینستاگرام در اینستاگرام باشند .

در اینستاگرام مارکتینگ یکی از مهم ترین ابزار و پرکاربردترین آنها تصاویر هستند شما با استفاده از تصاویری که نشان دهنده ی کاربرد محصولتان در زندگی روزمره است به مخاطب خود یادآوری می کنید که در چه بخش هایی از زندگی می تواند از محصول شما استفاده کند در این شرایط اگر محصول شما کالای مورد نیاز مخاطب باشد یا تا به حال از آن استفاده نمی کرده و حالا جای خالی آن را حس می کند و یا از برند و تامین کننده ی دیگری نیاز خود را برطرف می کرده که حال شما می توانید با نشان دادن مزایای رقابتی خود به فروش محصولات در اینستاگرام  برسید و کسب درآمد در اینستاگرام را داشته باشید.

برای مثال فکر کنید شما یک عرضه کننده ی نوشیدنی هستید . نحوه ی بازاریابی اینستاگرام شما باید بر چرایی تولید این محصول تمرکز داشته باشد معرفی ویتامین ها و مزایای این محصول بسیار مفید است ولی مخاطب باید بداند این محصول چه مزایایی نسبت به دیگر محصولات موجود در بازار دارد و  کیفیت کدام بخش از زندگی او را افزایش می دهد .

بیشتر بخوانید  معروفترین افراد اینستاگرام  و بازاریابی به کمک افراد تاثیرگذار

انتخاب نحوه ی تبلیغات در شبکه های اجتماعی باید به صورتی باشد تا مخاطب شما بتواند به راحتی و درکمترین زمان مزایا ی محصول و یا خدمات شما را متوجه شود و تفاوتی که در سطح کیفیت زندگی و فعالیت های وی ایجاد می شود را نیز به خوبی درک کند.

در این مرحله می توانید از روش های مختلف اینستاگرام مارکتینگ بهره برید یکی از بهترین روش ها در این شرایط می تواند اینفلوئنسر مارکتینگ باشد. با انتخاب اینفلوئنسرهای مناسب می توانید قدم بزرگی در جذب مشتری اینستاگرام از بین فالوورهای اینفلوئنسر مذکور داشته باشید . تصویری که این اینفلوئنسرها در صفحه ی خود قرار می دهند باید نشان دهنده ی صحنه ای از زندگی واقعی آنها باشد که محصول شما هم نقشی در آن داشته باشد .

بهتر است پست های شما حالت واقعی داشته باشند البته مخاطب باید بداند که مشغول دیدن یک پست تبلیغاتی ست ولی یک تیزر تیلیغاتی به سبک قدیم بدون داشتن یک داستان و روایت از زندگی خیلی طرفدار و تاثیری نخواهد داشت در مقابل اگر پست تبلیغاتی شما تکه ای از زندگی واقعی باشد مخاطب راحت تر می تواند همذات پنداری کرده و احساس نزدیکی بیشتری به شما برند , و محصولتان خواهد داشت .

برای نمونه می توان برند نایک را مثال زد که تصاویر تبلیغاتی آنها نشان دهنده ی امکان استفاده و حضور انواع محصولشان در شرایط و موقعیت های مختلف و متفاوت است .

از زمانی که شروع به انتخاب تصویر و تولید محتوا می کنید متوجه می شوید که گزینه های زیادی جهت انتخاب برای تبلیغ محصول شما و جذب مشتری در اینستاگرام وجود دارد . نحوه ی بازاریابی اینستاگرام شما و مدیریت محتوا اینستاگرام امری بسیار مهم در در جذب مشتری در اینستاگرام است پس فعالیت در این زمینه و این مدیریت باید به گونه ای باشد تا بدون ضربه زدن به محصول و برند و درنظر گرفتن تمام جوانب و حفظ اصول نحوه ی تبلیغات در شبکه های اجتماعی  بهترین تبلیغ و اطلاع رسانی را داشته تا مخاطب به شما و داستان برندتان علاقه مند شود و با این نحوه ی بازاریابی اینستاگرام ,  فروش محصولات در اینستاگرام و کسب درآمد در اینستاگرام محقق گردد.

انواع تصاویر موفق در اینستاگرام مارکتینگ

 • تصاویر پشت صحنه

این پست ها نگاهی اجمالی به پشت صحنه ی کار و بخشی دارد که مخاطب شما در حالت عادی به آن دسترسی ندارد و شاید برایش جالب باشد تا از پشت صحنه ی فعالیت های شما هم مطلع شود . اگر شما به صورت دوره ای از پشت صحنه فعالیت های خود تصویر یا فیلم تولید کنید این کتج کاوی باعث می شود تا مخاطب به صورت مکرر پیگیر فعالیت های شما باشد .

بعضی از شرکت های بزرگ با تهیه تصویر از پروسه ی تولید محصول , صحبت با کارکنان و یا مشتریان همیشگی خود این سبک محتوا را را تولید می کنند , با مدیریت محتوا اینستا و استفاده ی درست از آنها شما قدم بزرگی در جذب مشتری در اینستاگرام برداشته اید زیرا بدون تبلیغ مستقیم مخاطب شما از میزان نظافت و سلامت محیط کار شما مطمئن شده اند .  این اطمینان را به آنها داده اید که محیط کارتان دارای اصالت و امنیت است پس در ضمیر ناخودآگاه مخاطب احترام کسب می کنید و در طولانی مدت شاید آنها به مشتریان شما تبدیل شودند و اگر در حال حاضر مشتری شما باشند به وفاداری آنها می افزایید.

پست کارمندان مجموعه خودرا به اشتراک گذارید

اگر شما مستقیما بگویید که خیلی مجموعه ی خوبی هستید حرف کاملا عادی است کدام برند از خود تعریف نمیکند یا می گوید که فعالیتش خوب نیست ولی حالا فکر کنید کارمندان شما به دلیل رضایت از محیط کار و محصول تولید شده از محل کارشان تصویر منتشر می کنند و چند جمله ای راجع به آن می نویسن با بازنشر این پست شما به طور مستقیم از محیط کارتان حرف نزده اید و فقط نقل قول کرده اید و مخاطب با دیدن این پست راحت تر این حرف را باور می کند .

 

 • پست و تصاویر آموزشی

پست های آموزشی مرتبط با محصول و خدمات شما یکی از انواع پست های پربازدید هستند و تعامل زیاد مخاطب را نیز خواهند داشت اینکه مخاطب شما احساس کند از برند و محصول شما چیزی یاد می گیرد و نکته مثبتی را می آموزد باعث می شود حس بهتری نسب به شما داشته باشد.

بیشتر بخوانید  [16] چطور در اینستاگرام عکس و ویدئوی مناسب بگذاریم؟

اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ

همانطور که پیش تر گفته شد شما می توانید با همکاری اینفلوئنسرهای هر زمینه و رشته ی تخصصی برای معرفی محصولاتتان اقدام کنید برای مثال اگر شما فروشنده ی یک نوع ماده ی غذایی هستید باید از فودبلاگرها یا اینفلوئنسرهای زمینه ی غذا , آشپزها و … کمک گیرید . انتخاب اینفلوئنسر مناسب و مدیریت محتوا اینستاگرام برای تبلیغ محصول شما از راه های ماثر در جذب مشتری در اینستاگرام است شما علاوه بر تبلیغ باید بتوانید فالوورهای اینفلوئنسر مورد نظر را نیز جذب کرده و مخاطب جدید نیز برای خود ایجاد کنید . جذابیت محتوا و محصول می تواند این مهم را برای شما تحقق بخشد.

 

استفاده از پست های انگیزشی

پست های انگیزشی می توانند باعث ایجاد حس خوب در مخاطب شوند لازم است بدانید زمانی که مخاطب بتواند با شما ارتباط برقرار کند و حس خوبی از برند ونام تجاری شما داشته باشد و در ضمیرناخود آگاه آنها اثر مثبتی گذاشته باشید با شنیدن نامتان آن احساس مثبت و خوش آیند برایشان زنده می شود و ترجیح می دهند از بین گزینه های موجود شمارا انتخاب کنند.

 

به پست های مخاطبانتان اهمیت دهید

اگر مخاطبان , فالوور ها و مشتریان شما پستی راجع به شما و محصولتان بگذارند و شمارا تگ کنند یا از هشتگ های شما استفاده کنند  در صورت عمومی بودن صفحه آنها شما می توانید مطلع شوید . حال فرض کنید شما به نحوی از پست آنها با ذکر نامشان استفاده کنید این نشان دهنده ی توجه شما به مخاطبینتان است . میتوانید برای پست های آنها کامنت بگذارید یا با لایک کردن پستشان نشان دهید که مخاطب شما و نظراشان برایتان مهم است .

پست های تعطیلات و مناسبت ها

سعی کنید به تناسب روزها و تاریخ مختلف پستهایی را آماده کنید این پست ها می تواند تبریک گویی , تسلیت , اطلاع رسانی رویدادها و … باشد حتی می توانید با توجه به مناسبت ها کمپینهای مختلف و مسابقات را نیز برگزار کنید با مدیریت محتوا اینستاگرام در این موقعیت ها فرصت مناسبی برای جلب توجه و جذب مشتری در اینستاگرام برایتان فراهم می شود .

کیفیت تصاویر

کیفیت را فدای کمیت نکنید بهتر است به جای ۱۰۰ پست باکیفیت متوسط تعداد پست کمتر ولی با کیفیت تری در اینستاگرام خود داشته باشید در این مسیر درصورتی که خود شما ابزار یا دانش کافی ندارید از یک متخصص کمک گیرید .

ویدئو

اینستاگرام به شما امکان آپلود انواع ویدئو زیر ۱ دقیقه را می دهد شما باید با استفاده از ابزار و امکانات مختلف و صرف خلاقیت فیلم های مناسب محصول و برندتان بسازید با درنظر گرفتن یک سناریو مناسب و در نظر گرفتن اهداف اینستاگرام مارکتینگ ویدئویی برای برندینگ و… می توان ساخت .در ویدئو مارکتینگ شما می توانید توسط این ویدئو محصولات قدیمی را یادآوری کنید یا به معرفی محصولات جدید بپردازید. از این ویدئوها برای تبلیغات در صفحات پربازدید دیگر نیز می توانید بهره مند شوید یا حتی هرکدام از اینفلوئنسرها می توانند یک ویدئو بسازند و در صفحه ی خود منتشر کنند.

 

بومرنگ

تصاویر تکرار شونده ی جذابی که می توانید از یک لحظه ی خاص تهیه کنید و به صورت پست و یا استوری استفاده کنید . اگر شما فروشنده ی کتانی های ورزشی هستید , بومرنگ صحنه ی گل زدن یک فوتبالیست معروف و محبوب درحالی که کتانی برند شمارا به پا دارد تصویر مناسبی برای به اشتراک گذاری است .

Hyperlapse

اگر ویدئویی طولانی برای به اشتراگ گذاری در اینستاگرام دارید ما به شما ویدئو هایپرلپس را پیشنهاد می دهیم . شما در این ویدئو سرعت تصویر را چند برابر می کنید تا در زمان کوتاهتری کل ویدئو با سرعت بالاتری نمایش داده شود . به طور مثال ویدئو مربوط به طلوع و غروب خورشید, حرکت ابرها و … ویدئو های زیبایی  خواهند بود .

 

لایو , استوری و  IG TV  

از دیگر ابزار برقراری ارتباط و استفاده برای تبلیغات در اینستاگرام لایو , استوری و  IG TV  هستند .

شما می توانید یک ویدئو ۱۵ ثانیه ای یا یک تصویر را در هر استوری قرار دهید و یا از چند ویدئو ۱۵ ثانیه ای پشت سرهم استفاده کنید .

لایو به شما امکان ارتباط زنده و مستقیم با مخاطبتان را می دهد و از این شرایط برای پاسخ به سوالات مخاطبان نیز می توانید بهره مند شوید.

IG TV امکان قرار دادن فیلم های طولانی تری را به شما خواهد داد البته امروزه هرچه تبلیغات و مطالب شما زمان کوتاهتری از مخاطب بگیرد بیننده و طرفدار بیشتری خواهد داشت .

بیشتر بخوانید  استراتژی های بازاریابی در اینستاگرام، نسخه ی 2019 [ اینفوگرافیک ]

کپشن

خیلی از تصاویر می توانند جایگزین هزاران لغت باشند اما باید توجه داشته باشید که در مواقعی که احتیاح به نوشتن کپشت است اصول و قوائد را به خوبی رعایت کنید . در هر کپشن میتوان از ۲۲۰۰ کاراکتر استفاده کرد البته در کپشن های طولانی ۳ تا ۴ خط اولیه نشان داده می شود  برای مطالعه بقیه کپشن بایدروی MORE   کلیک شود حال باید بخش ابتدایی کپشن شما انقدر جذاب باشد که مخاطب تمایل به خواندن بقیه متن داشته باشد . البته باز هم توصیه می شود تا میتوانید مختصر اما مفید بنویسید مخاطب بی حوصله ی این روزها را باید با جملات کوتاه ولی تاثیر گذار تحت تاثیر قرار داد.

 

 

تبدیل فالوور اینستاگرام به مشتری

جذب مشارکت و تعامل با مخاطب

باید تمام تلاش خود را به کار گیرید تا مشارکت مخاطب را بدست آورید , باید بتوانید فالوور هایتان را به کامنت گذاشتن , لایک کردن پست ها , به اشتراک گذاشتن تصاویر شما  ,  شرکت در مسابقات و کمپین ها و … ترغیب کنید . در این حالت فکر مخاطب شما درگیر نام تجاری و برند شما می شود این درگیری ذهنی یکی از راه های جذب مشتری در اینستاگرام خواهد بود . یک راه ۲۴ ساعته برای افزایش فالوور و بهبود تعامل با فالوورهای اینستاگرام استفاده از دستیار اینستاگرام است.

هشتگ

از هشتگ های خوب , مناسب و مرتبط استفاده کنید .این کار باعث می شود کاربران اینستاگرام زمانی که هشتگ اینستاگرام مورد علاقه ی خود را بررسی می کنند به طور تصادفی با پست های شما نیز رو به رو شوند.

استراتژی بازاریابی اینستاگرامی

فقط ورود به شبکه های اجتماعی برای کسب مشتری و فروش و تبلیغات آن کافی نیست . شما باید هدف خود برای حضور در هر فضایی را مشخص کنید مخاطب خود را تا حدودی بشناسید و گروه هدف را معین کنید . سن , جنسیت , شغل و …. از مواردی هستند که باید بررسی شود زیرا این اطلاعات هستند که برا شما مشخص می کنند محتوا باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا نظر گروه هدف را جلب کند و یا اینکه هر کمپین و مسابقه دارای چه ویژگی ها و محدودیت هایی خواهد بود .

تجزیه و تحلیل

یکی از مهم ترین بخش های اینستاگرام مارکتینگتجزیه و تحلیل اینستاگرام فعالیت های خود و رقبا می باشد. بهتر است پس از هر کمپین نتایج آن به درستی بررسی شود , هزینه ها و آورده ها آنالیز شوند و همچنین تا حد امکان فعالیت های رقبا را تحت نظر داشت. نباید از اتفاقاتی که برای رقبا رخ می دهد چشم پوشی کرد و فقط در کار خود غرق شد زیرا این بی اطلاعی شاید باعث از دست دادن سهم بازار شود و در ادامه به دلیل غافلگیری که برای شما داشته است نتوانید راهکاری مناسب برای بازپسگیری سهم بازار داشته باشید .

تبدیل فالوورهای اینستاگرام به مشتری

استفاده از آفرها و تخفیف های ویژه برای خرید اولی ها می تواند راهی باشد تا فالوور های جدید شما به مشتری تبدیل شوند همچنین ترغیب فالوورها برای شرکت در مسابقات باعث ایجاد تعامل بیشتر شده و شما می توانید به بهانه ی مسابقه درصدی تخفیف برای محصولاتتان برای شرکت کنندگان درنظر گیرید.  همه ی این راه ها و راه های خلاقانه ی دیگری که شاید به ذهن شما برسد برای هموار کردن مسیر تبدیل شدن فالوورهای شما به مشتریست .

 

 

تبلیغات اینستاگرام

علاوه بر تبلیغ در صفحات پربازدید اینستاگرام و همکاری با اینفلوئنسر ها شما می توانید از امکانات اینستاگرام در جهت تبلیغات نیز استفاده کنید بدین منظور باید از بیزینس اکانت اینستاگرامتان و اکانت فیس بوک استفاده کرده و با پرداخت هزینه ی این کار از امکانات تبلیغ اینستاگرام بهره مند شوید

 

اینستاگرام پلتفرمی است که با حفظ هویت بصری و ایجاد فضایی دلنسین و چشم نواز توسط کاربران خود به محیطی بی نظیر برا ی انواع سلیقه ها , فرهنگ ها و … تبدبل شده فضایی مناسب برای بیزینس یا انجام انواع فعالیت های اجتماعی و … هر کسی در هر اجتماع و جغرافیایی متناسب با نیاز خود می تواند از اینستاگرام و امکانات آن بهره مند شود . شما هم می توانید با استفاده از راهکارهای مختلف به معرفی برند , محصولات و خدمات خود بپردازید.

 

در صورتی که سوالی در مورد بازاریابی اینستاگرامی داشتید حتماً در بخش نظرات همین پست بپرسید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

منابع (References)

blog.followerhot.comentrepreneur.com , hubspot.com

 

4.9/5 ( 8 نظر )

پست قبلی: «

پست بعدی: »

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. pingback [24] آموزش تبلیغ کسب‌و‌کارتان در اینستاگرام برای مخاطب هدف شما ⋆ FollowerHot

 2. سامان قویدل
  3:43 1397/12/19

  بازاریابی محتوایی در اینستاگرام اگر درست نباشه هرچی میخوای ربات اینستاگرام بزن
  آیا ربات اینستاگرام بهتره یا رشد اورگانیک فالوورها؟
  من در صورتی که دستیار اینستاگرام هوشمند عمل کنه و همزمان استراتژی محتوایی باشه راضی هستم از ربات استفاده کنم
  چون فقط فالوور واقعی است که میتونه کسب و کار رو بهبود بده

  • فالوورهات
   9:19 1398/01/17

   دستیار هوشمند اینستاگرام فالوورهات ، تنها ربات اینستاگرامی هست که از هوش مصنوعی برای هدف گذاری استفاده میکنه ؛ به همین خاطر هم هست که اغلب فالوورهایی که توسط فالوورهات جذب میشن بعدا به مشتری تبدیل میشن. در واقع شما با استفاده از نرم افزار افزایش فالوور فالوورهات نه فقط مخاطب بلکه فروش خودتون رو بالا میبرید.

 3. رضا خانجانی
  3:41 1397/12/19

  “افزایش هدفمند فالوورهای واقعی ایرانی” فقط با تعامل خودکار، مدیریت و زمانبندی بارگذاری محتوا میشه یعنی؟
  به نظر من شعاری که دادید توی صفحه اصلی خیلی عمومی نگاه کرده
  کسب و کار اینستاگرامی میخوام راه بندازم
  با سایت فالوورهات آشنا شدم
  برای اولین بار هست که لفظ دستیار هوشمند اینستاگرام و ربات افزایش فالوور اینستاگرام رو میشنوم
  میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟
  مرسی

  • فالوورهات
   3:06 1398/01/07

   ربات اینستاگرام فالوورهات، تنها دستیار هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام هست که مجهز به هوش مصنوعی است. به این صورت که با هوش مصنوعی به بهترین نحو مخاطبین هدف شما که کسب و کار شما رو دوست دارند برای صفحه شما جذب خواهد کرد.
   تمامی فالوورهای جذب شده واقعی و در صورتی که هدفمند عمل کرده باشید ، مشتریان بلقوه کسب و کار شما خواهند بود.