تبلیغات در اینستاگرام | سیر تا پیاز Instagram Ads

تبلیغات در اینستاگرام | سیر تا پیاز Instagram Ads

در گذشته‌های نچندان دور تنها راه تبلیغ و انتشار اطلاعات مربوط به یک کسب و کار تبلیغات دهان به دهان یا تبلیغات در رسانه‌هایی مثل رادیو و تلویزیون بود هزینه‌ی زیاد این تبلیغات و پیدایش روش‌های جایگزین بسیار پربازده‌تر با هزینه‌های خیلی کمتر باعث شد تا تبلیغات جایگاه خود را در شبکه‌های اجتماعی و برندینگ در اینستاگرام باز کند.

در گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن شبکه‌های اجتماعی نیاز به افزایش دانش و اطلاعات درباره‌ی این شبکه‌ها بیش از پیش احساس می‌شود .

پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلفی وجود دارند که در بازه‌های زمانی متفاوت شهرت و طرفداران بسیاری یافته‌اند و به یک رسانه تبدیل شده‌اند. این رسانه‌ها قدرت کسب شهرت و یا درآمد را به کاربران خود می‌دهند .

یکی از این شبکه‌های اجتماعی که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده‌است اینستاگرام می‌باشد‌، شبکه‌ی اجتماعی مبتنی بر عکس که به بخشی از زندگی طرفداران خود تبدیل شده‌است .

از فعالیت‌های رایج این روزها در زمینه‌ی مارکتینگ تبلیغات در اینستاگرام می‌باشد. اینستاگرام به واسطه‌ی تعداد کاربران زیاد و فعال خود به مکانی مناسب برای دیده‌شدن شما و برندتان تبدیل شده‌است . شما می‌توانید به عنوان یک بلاگر برای افزایش فالوورهای خود در صفحات پربازدید تبلیغ کنید و یا به عنوان یک برند برای فروش و ارائه‌ی خدمات و محصولات خود و افزایش مخاطبین از روش های مختلف تبلیغات استفاده کنید. آسان ترین راه رشد سریع تعداد فالوورهای اینستاگرام، استفاده از دستیار ربات اینستاگرام فالوورهات است.

 

استفاده از اینستاگرام برای معرفی برند شما

ابزار دیده شدن در اینستاگرام تصاویر هستند انتخاب تصاویر با کیفیت عالی و مناسب یکی از مهم ترین بخش های فعالیت در این فضا می باشد

نحوه‌ی استفاده از اینستاگرام برای معرفی برند شما

آیا می‌خواهید محصولات شما و برندتان توسط افراد بیشتری دیده شود و افراد بیشتری مرتبط با نوع فعالیتتان شمارا ببینند و با فعالیت‌های شما آشنا شده و همراهتان باشند. یکی از بهرین گزینه‌ها برای شما اینستاگرام است. فضایی با قابلیت ایجاد تعامل زیاد و قابل قبول با مخاطب. باید توجه داشته باشید که ابزار دیده شدن در اینستاگرام تصاویر هستند، انتخاب تصاویر با کیفیت عالی و مناسب یکی از مهم‌ترین بخش‌های فعالیت در این فضا می‌باشد.

بیشتر بخوانید  راه های افزایش فالوور اینستاگرام

 

در حال حاضر اینستاگرام بالغ بر ۷۰۰ میلیون کاربر دارد این تعداد از شبکه اجتماعی همچون توییتر نیز بیشتر است همین امر باعث شده تا برندهای زیادی به دنبال راه‌های مناسب کسب شهرت و مخاطب در این فضا باشند زیرا کسب مخاطب وفادار و فعال در اینستاگرام باعث رونق کسب و کار می‌گردد, البته یکی از روش‌های رسیدن به این هدف تبلیغات در اینستاگرام می‌باشد.

ابزار دیده شدن در اینستاگرام تصاویر هستند انتخاب تصاویر با کیفیت عالی و مناسب یکی از مهم ترین بخش های فعالیت در این فضا می باشد.

این فقط اعداد و تعداد فالوورها نیستند که باید برایتان مهم باشد بلکه فالوورهای شما از اهمیت بیشتری برخوردارند.

اگر شما تصاویر درست و مناسبی را در صفحه‌ی خود قرار دهید مخاطبانتان بدون هیچ زحمت اضافه‌ای پیام شما از تبلیغات در اینستاگرام را دریافت می‌کنند. بسیاری از خریداران به اینستاگرام به عنوان یک رفرنس نگاه می‌کنند آنها زمانی که به کالا یا خدمات خاصی نیاز دارند در اینستاگرام جستجو می‌کنند اگر شما به درستی از تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید می‌توانید این افراد را به مشتریان و فالوورهای وفادار خود تبدیل کنید. در صورتی که به روش ‌های رایگان جذب فالوور علاقه دارید حتما مقاله جامع راه های افزایش فالوور اینستاگرام را مطالعه کنید.

در صورتی که شما یک بلاگر در زمینه‌ی لایف استایل نیستید لزومی ندارد در صفحه‌ی مربوط به بیزینستان فعالیت‌های روزانه و شخصی خود را به اشتراک گذارید، باید صفحه‌ی شخصی و بیزینس خود را جدا کنید.

در اینستاگرام تنها در دو قسمت امکان قراردادن لینکی وجود دارد که با کلیک بر روی آن شما مستقیما به صفحه‌ی فرد مربوط به لینک هدایت می‌شوید و لینک فعال به حساب می‌آید که یکی از آنها در بیو پیج می‌باشد .

روش های مختلفی برای تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد و یکی از بهترین روش‌های تبلیغات در اینستاگرام روشی است تا مخاطب شما به سمت لینک موجود در بیو هدایت شود. این لینک می‌تواند مخاطب شمارا مستقیما به سمت صفحه‌ی فروشگاهی‌تان هدایت کند.

در مسیر تبلیغات در اینستاگرام مواردی وجود دارد که باید بیاموزید. یکی از مسائل مهم در آموزش تبلیغات در اینستاگرام متناسب بودن ظاهر صفحه‌ی شما است. هنگام تبلیغات در اینستاگرام کاربران شما را با نام کاربری و عکس پروفایلتان به خاطر می‌سپارند. یکی از اهداف تبلیغات در اینستاگرام ماندگاری نام برند در ضمیرناخودآگاه مخاطبین می‌باشد. حال باید توجه داشته باشید که نام صفحه‌ی اینستاگرامتان دقیقا نام برندتان باشد و تصویر پروفایلتان واضح و یادآور فعالیت و برند شما باشد.

بیشتر بخوانید  اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

ابزار شما در تبلیغات در اینستاگرام تصاویر و کلمات هستند شما باید عکس‌هایی با کیفیت عالی را برای این کار درنظر بگیرید.

یکی از موارد مهم در آموزش تبلیغات اینستاگرام آموزش تولید محتوای خوب و استفاده‌ی درست از آن است.

شما می‌توانید با ساخت ویدئوهای خلاقانه به صورت محسوس یا نامحسوس کالا یا خدمات و برند خود را تبلیغ کنید می‌دانیم که یکی از دلایل این تبلیغات برای جذب فالوور بیشتر است. از دیگر مواردی که باید در مسیر آموزش تبلیغات اینستاگرام یاد بگیرید انتخاب درست صفحاتی است که تبلیغات شما را انجام می‌دهند. می‌توان گفت بهترین روش تبلیغات در اینستاگرام تبلیغ در صفحات مربوط به زمینه‌ی فعالیت شما است. برای مثال اگر شما میخواهید برای یک سالن آرایش بانوان تبلیغ کنید بهتر است این کار را در صفحاتی انجام دهید که مخاطب آن خانم‌ها هستند و بلاگر آن صفحه در زمینه‌ی آرایش فعالیت می‌کند زیرا توصیه‌های این بلاگر به عنوان یک متخصص قابل قبول تر است و مخاطبین او راحت تر در زمینه‌ی انتخاب سالن آرایش به او اعتماد می‌کنند.

در زمینه‌ی آموزش تبلیغات در اینستاگرام لازم است نحوه‌ی استفاده از فیلم و عکس‌ها را نیز به خوبی بیاموزید باید بدانید که کجا باید از یک ویدئوی رسمی استفاده کنید و چه زمانی می‌توانید از یک محتوای خنده دار و سرگرم کننده استفاده کنید.

ارتباط نام و تصویر پروفایل با فعالیت شما

 

هر برند و صنعت متفاوت می‌تواند در مکان‌های مختلفی تبلیغ کنند و با استفاده از این تبلیغات فعالیت‌های خود را گسترش دهند و فقط باید موارد ذکر شده در آموزش تبلیغات در اینستاگرام را به خوبی فراگرفته و از بهترین روش‌های تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنند.

چندین روش معمول برای تبلیغ در اینستاگرام وجود دارد که با توجه به نوع فعالیت شما این روش‌ها قابل تغییر هستند.

شما میتوانید با ساخت یک ویدئوی ۱ دقیقه یا تبدیل یک ویدئو چند دقیقه ای به حداکثر ۱۰ ویدئو ۱ دقیقه محتوای مناسب تبلیغ را آماده سازید. برخلاف رسانه‌های مختلف شما خیلی از مشکلات، همچون زمان محدود را نخواهید داشت و میتوانید از حداکثر امکانات بهره جویید.  بعد از آماده سازی ویدئو باید با یک یا چند اینفلوئنسر مرتبط با فعالیت خود صحبت کنید، برای هزینه‌ی تبلیغات باهم به توافق برسید البته اگر می‌خواهید اینفلوئنسر مورد نظرتان در ویدئو یا عکس‌ها حضور داشته باشند باید ساخت ویدئو و عکس برداری را بعد توافق با اینفلوئنسر موردنظر انجام دهید.

بیشتر بخوانید  اینستاگرام مارکتینگ , بازاریابی در اینستاگرام

با توجه به توافقات صورت گرفته ویدئوها و عکس‌ها در ساعات مشخص به صورت پست یا استوری منتشر می‌شوند. لازم است بدانید نحوه‌ی ساخت محتوای مناسب از مهم ترین بخش‌های آموزش تبلیغات در اینستاگرام است.

باید توجه داشته باشید که نام صفحه ی اینستاگرامتان دقیقا نام برندتان باشد و تصویر پروفایلتان واضح و یادآور فعالبت و برند شما باشد

لازم به ذکر است می‌توانید با استفاده از طراحی یک مسابقه همزمان با تبلیغ برند خود مشارکت مخاطبین را نیز افزایش دهید مثلا کاربران با منشن کردن دوستان خود زیر یک پست خاص در مسابقه‌ی شما شرکت کنند.

یکی دیگر از روش های تبلیغات که در پروسه‌ی آموزش تبلیغات در اینستاگرام باید یاد بگیرید تبلیغ از طریق خود اینستاگرام می‌باشد .

رشد کسب و کار با اینستاگرام

انواع تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات با استفاده از تصاویر شما می‌توانید با انتخاب یک عکس مناسب و استفاده از آن به عنوان محور اصلی تبلیغ به افزایش بازدید و بازخورد از جانب کاربران اینستاگرام برسید.
تبلیغات ویدئویی به دلیل بی حوصله بودن مخاطبین و عدم تمایل کاربران به مشاهده‌ی ویدئوهای طولانی بهتر است با ساخت ویدئوهای کوتاه یکی از بهترین روش‌های تبلیغات در اینستاگرام را تجربه کنید.
تبلیغات در استوری یکی دیگر از بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام استفاده از استوری می‌باشد. با اینکه استوری‌ها بسیار کوتاه هستند و بعد از ۲۴ ساعت از بین می‌روند ولی راهکاری ارزشمند در تبلیغات به حساب می‌آیند که یاد گرفتن روش های استفاده از آن از قسمت‌های مهم آموزش تبلیغات در اینستاگرام به حساب می‌آید. یکی از قابلیت‌های ارزشمند استوری امکان لینک شدن استوری به صفحات مختلف است از این طریق شما می‌توانید مخاطبین خود را مستقیما به صفحه ی فروشگاهی , سایت و یا دیگر شبکه‌های اجتماعی خود هدایت کنید و باعث افزایش تعامل کاربران شوید.

 

یکی از بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام استفاده از استوری می باشد لازم به ذکر است با استفاده از شبکه‌های اجتماعی می‌توانید باعث بهبود سئو سایت خود شوید و می‌توانید از تبلیغات در اینستاگرام در این مسیر بهره گیرید.

بیشتر بخوانید  استراتژی های بازاریابی در اینستاگرام، نسخه ی 2019 [ اینفوگرافیک ]

اینستاگرام فضای مناسب جهت معرفی برند یا محصول و خدمات را برای همه‌ی کاربران خود فراهم کرده‌است شما می‌توانید پس از بررسی و مطالعه بهترین روش‌های تبلیغات در اینستاگرام را انتخاب کنید و با بهره‌گیری از آنها به کسب شهرت و افزایش مخاطب برسید. فقط لازم است در زمینه‌ی آموزش تبلیغات در اینستاگرام بیش از هرچیزی به دنبال یادگیری تولید محتوای مناسب و تاثیرگذار باشید زیرا تبلیغات شما در صفحات مختلف پخش می‌شود و این تبلیغات نشان دهنده‌ی شخصیت برند شما می‌باشد و یک تصویر ذهنی از شما در ذهن مخاطب ایجاد می‌کند. باید تلاش کنید تا این تصویر ذهنی بهترین تصویر ممکن باشد.

با اینکه استوری ها بسیار کوتاه هستند و بعد از ۲۴ ساعت از بین می روند ولی راهکار ی ارزشمند در تبلیغات به حساب می آیند

 

منابع ( refrence):

neilpatel , maximizesocialbusiness , Cliq , FollowerHot

5/5 ( 9 نظر )

پست قبلی: «

پست بعدی: »

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. ساناز فدایی
  7:43 1398/01/09

  سلام به نظر شما بازدهی تبلیغات در اینستاگرام توی کدوم یکی بیشتره ؟ تبلیغات توی استوری اینستاگرام یا بازاریابی ویدئویی اینستاگرام؟
  چجوری تبلیغات کنیم که بیشترین بازدهی رو داشته باشه برای سایت؟

 2. کاوه فلکنورد
  3:47 1397/12/19

  تبلیغاتی کهع من توی اینستاگرام رفتم خیلی جواب جالبی نداد
  چطوری میشه به خود اینستاگرام تبلیغ داد؟
  چون به اینفلئونسر های ایرانی که میدم امارشون به فروش تبدیل نمیشه زیاد
  neilpatel , maximizesocialbusiness , Cliq

  • فالوورهات
   10:41 1398/01/02

   از بخش تماس با ما در داشبورد سایت اصلی اعلام کنید همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

 3. pingback بازاریابی محتوایی در اینستاگرام | مدیریت محتوا اینستاگرام | نحوه بازاریابی اینستاگرام 2019#

 4. سهیل آذریپور
  10:03 1397/11/05

  بهترین دلیل استفاده از استوری اینستاگرام ، افزایش آگاهی از برند و محصول است. به همین دلیل است که در زمان ایجاد کمپین ، هدف خود را در حال حاضر، Reach یا دسترسی انتخاب می کنید. یک عکس یا ویدئوی کوتاه برای جلب توجه مخاطب انتخاب کنید. سپس نام برند خود را به اندازه کافی برجسته درج کنید تا پس از ناپدید شدن تبلیغ ، کاربر شما را به خاطر بسپارد و جستجو کند.