[۲۶] قیف بازاریابی در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام

متن زیرنویس ویدئو:

حالا که در مورد این موضوعات صحبت کردیم که چطور می توانید از استراتژی های بلند مدت و کوتاه مدت برای توسعه اکانت اینستاگرام خود استفاده کنید، می خواهم که یک قدم به عقب برگردیم.

شکلی که اینجا می بینید در واقع دید چشم پرنده است که و به شما نشان می دهد با فالوو کردن، کامنت گذاشتن، و لایک کردن نوشتن پست در یک مقاله مهمان، هشتگ گذاشتن و به طور کلی استفاده از تمامی استراتژی ها چه نتایجی بدست می آورید.

اینها نتایجی هستند که شما با انجام یک سری کارهای خاص بدست می آورید.

در واقع این قیف خوشگل که با فوتوشاپ درست کردم، دقیقا به شما نشان می دهد که چیزی که در قیمت بالا (باکس های نارنجی) می بینید، کاری است که شما انجام میدهید، کامنت گذاشتن، لایک کردن، فالوو کردن، و هر کار دیگری مثل هشتگ گذاشتن یا استراتژی های دیگر offsite.

آنها نقش خاصی در خود قیف ندارند، اما قطعا نقش مهمی دارند، کاری که باید انجام دهید این است که آنها را از بالا وارد قیف بازاریابی کنید.

آنالیز استراتژی های بازاریابی اینستاگرامی

و زمانیکه شما این ۴ استراتژی را انجام دادید، عکس کسی را لایک کردید، شخصی که شما عکسش را لایک کردید، یک notification دریافت می کند، و می بیند که BenjiBlue یا اکانت شما در هر زمینه کاری مثلا Turtle Pizza عکس او را لایک کرده، و این کار به این معنی است که آنها می توانند روی آن کلیک کنند، و پروفایل شما را ببینند.

اینجا در واقع مرحله دوم است،

پس اولی این بود که از شما notification ببینند، در نتیجه آنها متوجه می شوند که شما وجود دارید، و اگر قبلا اکانت خود را بهینه کرده باشید، و عکس خوبی از خودتان گذاشته باشید، حتما کنجکاوری آنها را جذب کرده، و پروفایل شما را چک میکنند.

الان متوجه شدم که در نوشته ام profile حرف L جا افتاده است! در هر صورت، آنها پروفایل شما را چک می کنند، و پس از آن با شما تعامل می کنند، که در واقع کاری است که شما دوست دارید آنها انجام دهند، یا شاید شما را فالوو کنند، یا هر دو کار را انجام دهند. اینها انحصاری نیستند، شما هم می توانید هر دو این کارها را انجام دهید.

بیشتر بخوانید  [035] چطور با لیست ایمیل خود درآمد میلیونی کسب کنید؟

اما چیزی که واقعا شما ترجیح می دهید، این است که شما را فالوو کنند، چون آن موقع است که با افراد ارتباط برقرار می کنید، و می تواند پست های جدید شما را ببیند، پس زمانی که پروفایل شما ، و عکس بهینه شده شما را ببینند، تصمیم می گیرند که با شما ارتباط برقرار کنند شما را فالوو کنند، یا هیچ کاری انجام ندهند.

تحلیل آمار اینستاگرام مارکتینگ

خیلی از آدم ها با شما ارتباط برقرار می کنند، گروه کوچکی شما را فالوو می کنند، و اینها نتایجی هستند که شما از ۴ کاری که انجام داده اید، انتظار دارید، در واقع یک بازی اعداد است.

شما می خواهید یک سری اعداد را از بالا وارد کنید، و از پایین یک سری اعداد دیگر را بگیرید.

حالا می خواهم نتیجه کاری که انجام دادیم را به شمانشان دهم، تا ببینید که چه اعدادی از پایین می گیرید، چه تعداد افراد شما را فالوو کردند، به کار شما عکس العمل نشان دادند، و جطور می توان تعداد بیشتری از این ها را گرفت.

آیا در خصوص تجزیه و تحلیل قیف بازاریابی در اینستاگرام مشکلی دارید؟ سوالات خود در زیر برای ما در مورد آن کامنت بگذارید.

آموزش افزایش ۱۰۰۰۰ فالوور اینستاگرام ( بازاریابی اینستاگرامی )

پست قبلی: «

پست بعدی: »

مقاله های مرتبط :