[۲۵] آموزش رشد سریع مخاطبان و فالوورهای اینستاگرام

متن زیرنویس ویدئو:

الان ساعت کامپیوتر من ۹:۵۱ شب را نشان می دهد، و من می خواهم یک دقیقه وقت برای لایک کردن، یک دقیقه برای کامنت گذاشتن، و یک دقیقه برای فالوو کردن بگذارم تا شما نتیجه سریع آن ها را ببینید.

می خواهم که این موضوع را در یک جلسه اختصاصی به شما آموزش دهم تا شما هم همزمان با من این کار را انجام دهید، و یا پس از اینکه نتایج را دیدید، انجام دهید.

اما واقعا نمی خواهم که این جلسه را بدون اینکه حتی یک دقیقه روی هر کدام از تاکتیک های افزایش فالوور اینستاگرام وقت بگذارید تمام کنید.

چرا که این روش ها خیلی خیلی قدرتمند هستند.

و من به شما گارانتی می دهم که نتایج سریع آن را می بینید.

البته اگر که مخاطبان خود را به درستی انتخاب کرده باشید.

یک نمونه فعالیت جذب فالوور ارگانیک

ساعت ۹:۵۲ شد، و می خواهم صبر کنم تا بشود ۹:۵۳ و بعد شروع کنم به مدت ۱ دقیقه تا آنجائیکه می توانم عکس های مرتبط با پروفایل خودم را لایک کنم، و بعد از آن به مدت یک دقیقه زیر تعدادی عکس کامنت بگذارم، شاید همزمان لایک کنم و کامنت هم بگذارم تا مطمئن شوم شخصی که او را هدف قرار دادم، حتما از پروفایل من بازدید می کند. پس از آن یک دقیقه برای فالوو کردن افراد مرتبط با اکانت خودم وقت می گذارم.

پس از اینکه این کارها را انجام دادم، نتایج را به شما نمایش خواهم داد.

الان روی اپ اینستاگرام نیستم، بلکه صفحه اصلی موبایلم هستم، و می خواهم که اینستاگرام را باز کنم،

من ۳ دقیقه وقت گذاشتم برای لایک کردن، کامنت گذاشتن، و همجنین فالوو کردن کسانی که مرتبط با اکانت من هستند، و الان ۵ دقیقه هم از این کار گذشته است.

به این اشخاص چند دقیقه ای فرصت دادم که پروفایل من را ببینند، خیلی از این افراد ممکن است که فردا ، یا چند ساعت دیگر notification من را ببینند، بستگی به این داردکه در چه محدوده زمانی زندگی می کنند.

بیشتر بخوانید  [26] قیف بازاریابی در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام

در نتیجه همیشه یک مقدار تاخیر برای این کار وجود دارد.

اما در هر صورت این سریعترین استراتژی موجود است و الان می خواهم اینستاگرام را باز کنم، تا ببینید بعد از ۳ دقیقه چه اتفاقی افتاده است.

چه عکس العمل و ارزشی از افرادی که آنها را به عنوان مخاطب هدف خود در نظر گرفتیم دریافت کرده ایم.

حالا می خواهم که اپ اینستاگرام را باز کنم، و می بینید که من در صفحه Lewis houses، حائیکه فالوورهای او را چک می کردم، و برای آنها لایک یا کامنت می گذاشتم،حالا بریم سراغ پروفایل خودم، می بینید که زیر قلب، یک نقطه قرمز وجود دارد.

به این معنی که یک سری عکس العمل هایی نسب به کارهای من انجام شده، مطمئن نیستم چند تا، حالا روی آن کلیک می کنم، عالی!

همانطور که می بینید، ۲ کامنت، ۳ لایک، و ۸ فالوور جدید، و اینها فقط ظرف ۳ دقیقه اتفاق افتاده است.

و ما می دانیم که این افراد کسانی هستند که کارهای ما را دوست دارند.

جذب مشتری بلقوه در اینستاگرام

شما می دانید که این افراد کسب و کار شما را دوست دارند، یا مشتری بالقوه ما هستند، چرا که پس از چک کردن پروفایل ما، عکس العمل نشان داده اند.

در واقع ما به آنها پیام فرستادیم، که من اینجا هستم!

من از عکس ها و پروفایل تو خوشم آمده، اگر دوست داری، تو هم لایک کن، بیا نگاه کن!

پس آنها چک کردند، و فالوو کردند، لایک کردند، یا کانت گذاشتند.

در نتیجه به این معنی است که آنها از پروفایل شما خوششان آمده، و به طور بالقوه ممکن است در آینده از محصولات شما خریداری کنند.

خوب این نتیجه فقط ۳ دقیقه کاری است که به شما گفتم. همانطور که میدانید برای تعداد بالا این استراتژی نیاز به وقت بسیاری دارد؛ در حالی که می توان با ربات ۲۴ ساعته اینستاگرام فالوورهات همه فعالیت‌های تعاملی و جذب فالوور واقعی را به فالوورهات سپرد.

بیشتر بخوانید  04 -آغاز کار - ایجاد حساب کاربری در اینستاگرام

ازتون می خواهم حتما حتما قبل از اینکه سراغ درس بعدی بریم، ۳ دقیقه برای این کار وقت بگذارید، و خودتان این کار را انجام دهید، و ببینید که چه نتایجی از چنین کارهایی می گیرید، ببینید که چقدر در این کار می توانید موفق باشید.

و متوجه شوید که چقدر خوب می تواند برای شما نتیجه داشته باشد، من مطمئن هستم که برای شما هم نتیجه خواهد داد، و دوست دارم که همزمان با من این تجربه را داشته باشید.

آیا در خصوص نحوه فعالیت خودکار با دستیار هوشمند اینستاگراممشکلی دارید؟ سوالات خود در زیر برای ما در مورد آن کامنت بگذارید.

آموزش افزایش ۱۰۰۰۰ فالوور اینستاگرام ( بازاریابی اینستاگرامی )

4.5/5 ( 2 نظر )

پست قبلی: «

پست بعدی: »

مقاله های مرتبط :