[۲۳] تماس و تعامل با مخاطب هدف از طریق هشتگ‌های اینستاگرام

متن زیرنویس ویدئو:

در طول این دوره چندین بار در خصوص هشتگ صحبت کرده ایم، اما موضوعی که الان می خوام در مورد آن صحبت کنیم، بخش پیشرفته آن است که به شما کمک می کند، فالوورهای بیشتری در اکانت اینستاگرام خود جذب کنید. و همینطور تعداد بیشتری بازدید، و همچنین تعداد بیشتری بازدید اورگانیک توسط افراد مختلف. این کار به ۲ روش انجام می شود.

محبوب‌ترین هشتگ‌های اینستاگرام چیست؟

اول از همه می خواهم سراغ سایت tagsforlikes.com بروم که منبع عالی برای تگ های اینستاگرام است که بتوانید در پیج خودتان استفاده کنید.
و روش دوم، یک استراتژی جداگانه است که به شما کمک میکند تا تگ های اینستاگرام خود را با توجه به جدیدترین ها و پربازدیدترین ها انتخاب کنید، تا بیشتر از قبل دیده شوید.
خوب، برای شروع بیاید با وب سایت tagsforlikes.com شروع کنیم تا ببینیم محبوب ترین هشتگ ها در اینستاگرام چه مواردی هستند.
الان ما در صفحه tagsforlikes.com هستیم که یک منبع خیلی خیلی خوب است که نشان می دهد محبوب ترین هشتگ ها در اینستاگرام کدام ها هستند.
و همچنین، محبوب ترین هشتگ ها برای دسته بندی های مختلف می توانید به پایین صفحه بیاید، و در اینجا می بینید که ۲۵ تا هشتگ نوشته شده اند، که حداکثر تعدادی هستند که شما می توانید در یک پست تگ کنید.
ممکن است پست شما عکس یا ویدئو باشد، این ها ۲۵ هشتگی هستند که در حال حاضر در اینستاگرام محبوب هستند.
ممکن است همه اینها به پست شما مرتبط نباشند، و لازم است که شما هشتگ های مرتبط با موضوع فعالیت خود را پیدا کنید. فرض کنید شما در زمینه حیوانات فعالیت می کنید.
پس می توانید از تگ های مربوط به حیوانات انتخاب کنید.

ممکن است بخواهید عکس سگ بگذارید، در نتیجه می توانید از تمام این ۲۵ تا تگ استفاده کنید تا در توضیحات عکس خود بنویسید.

با توجه به اینکه این هشتگ ها، محبوب ترین ها هستند، به این معنی است که وقتی عکس سگ می گذارید، بیشترین نظرات را به خودش جلب می کندچرا که این هشتگ ها بیشتر از همه جست و جو می شوند. و در نتیجه با استفاده از اینها، مردم می توانند به صورت اورگانیک، شما را پیدا کنند.

مثال‌های جذب اورگانیک فالوور اینستاگرام

اگر که در زمینه غذا کار می کنید، یا اینکه رستوران دارید، می خواهید عکسی در زمینه غذا پست کنید، عکسی که در حال غذا خوردن هستید، می توانید از این تگ ها استفاده کنید.

بیشتر بخوانید  03- چگونه از دوره اینستاگرام مارکتینگ بهره ببریم؟

اگر مشغول خوردن قهوه هستید، از این لیست می توانید انتخاب کنید، اگر در حوزه مد فعالیت دارید، اینها هشتگ های مرتبط با مد هستند.

برای دخترها، برای پسرها، برای مو، برای آرایش، انواع هشتگ ها با توجه به موضوعات مختلف اینجا هستند.

د رنتیجه خیلی راحت است که بیاید اینجا و با یک copy&paste این هشتگ ها را به عکس های اینستاگرام خود اضافه کنید، تا بتوانید اکانت اینستاگرام خود را توسعه دهید.

دوباره برمیگردم به اپ اینستاگرام و پروفایل اینستاگرام تا به شما نشان دهم که چگونه استفاده از هشتگ باعث افزایش دستیابی به اکانت شما می شود، و چطور مردم می توانند شما را با استفاده از این هشتگ ها در اینستاگرام پیدا کنند.

یک بار دیگر این را می گویم که هشتگ های اینستاگرام مثل مخزن یا دسته بندی هستند که عکس های خود را با آنها دسته بندی می کنید که قابلیت جست و جو پیدا کنند.

پس اگر کسی به سراغ بخش جست و جو رفت و در بخش tags لغت fun را تایپ کرد، تمام عکس هایی که افراد مختلف با هشتگ fun پست کرده اند، نمایش داده می شود، و شما افرادی را پیدا می کنید که آنها را نمی شناسید، و آنها را پیدا کردید چون از هشتگ fun استفاده کرده بودند.

فقط دارم در بین اینها جست و جو می کنم و احتمالا آدم هایی را می بینم که قبلا هیچ وقت ندیده ام و چیزهای جدیدی پیدا می کنم.

حالا می خواهم یک مورد دیگر که به خودم ارتباط بیشتری دارد را جست و جو کنم، من الان در ونکوور هستم،اگر هشتگ ونکوور را جست و جو کنم، احتمالا مواردی را به من نشان می دهد که خودم هم الان دنبال آن هستم.

دنبال جاهای دیدنی اطراف ونکوور هستم، این عکس را نگاه میکنم، عکس خیلی زیبایی است، و یکباره وارد پروفایل کسی می شوم که اصلا او را نمی شناسم. پس استفاده از هشتگ بسیار کاربردی است. 

بیشتر بخوانید  009 - بهینه سازی عکس و پروفایل اینستاگرام

این ویدئویی که الان داریم نگاه می کنیم جالب است، چون بعد از اینکه آن را ضبط کردم، اپ اینستاگرام تغییر کرده است.

آپدیت اینستاگرام هشتگ و اکسپلور

قبلا به این صورت بود که هشتگ های محبوب و هشتگ های اخیر را نمایش می داد، من هنوز هم دارم برای شما این ویدئو را ضبط می کنم، چرا که اپ اینستاگرام همیشه در حال تغییر کردن است، و شما هیچ وقت نمی دانید که چه زمانی ممکن است تغییر کند.

اما چیزی که دارم به شما نشان می دهم، این است که با استفاده از هشتگ در پروفایل، همانطوری که من استفاده می کنم، مثلا در این عکس که با دوستم مشعول بازی بسکتبال هستم، از هشتگ بسکتبال استفاده کرده ام.

مردم می توانند این عکس را ببینند و پیدا کنند، در حالیکه به طور عادی نمی توانند این کار را انجام دهند.

حالا ممکن است که برترین هشتگ ها را باز هم برگردانند و به بالای این صفحه انتقال دهند، چرا که عکس هایی که بیشترین لایک را خورده اند اینجا نمایش داده می شوند و همینطور عکس هایی که به تازگی منتشر شده اند.

اینستاگرام دائما در حال تغییر است و من هم سعی می کنم تا همزمان این دوره را آپدیت کنم.

افزایش قابلیت جستجو در اینستاگرام

اما نکته ای که مهم است و باید تمرکز داشته باشید، استفاده از هشتگ است تا بتوانید دسترسی به خودتان را بیش از پیش توسعه دهید، بدون در نظر گرفتن اینکه اینستاگرام چگونه قابلیت جست و جو را تعریف می کند یا تغییر می دهد.

همیشه تعداد بیشتری از آدم ها می توانند شما را پیدا کنند، اگر که از هشتگ ها را به درستی استفاده کنید.

یک امتیازی که اینجا می توانید داشته باشید این است که، شما می توانید هشتگ ها را در توضیحات عکس استفاده کنید، یا اگر فراموش کردید که هشتگ را در توضیحات بنویسید، در کامنت عکس ها می توانید این کار را انجام دهید.

بیشتر بخوانید  [028] با فالوورهای کنونی‌، پروفایل اینستاگرامتان را منفجر کنید

می توانید حتی بعد از اینکه عکس را پست کردید، هشتگ بگذارید، این کار خیلی آسان است.

یکبار دیگر، فراموش نکنید که برترین هشتگ ها را استفاده کنید، چرا که این روش برای پروموت کردن اکانت اینستاگرام شما بسیار موثر است. در نرم‌افزار افزایش فالوور اینستاگرام فالوورهات می‌توانید به راحتی بهترین هشتگ‌ها را از طریق سیستم جستجوی هدف هوشمند فالوورهات پیدا کنید.

اگر اینستاگرام شیوه نمایش هشتگ ها را تغییر نداد ، حتما من این جلسه را به زودی به روز می کنم.

اما قطعا هدف از این جلسه این است که به هر صورت هشتگ را برای بهبود پروموت کردن اکانت خود استفاده کنید.

 

آیا در خصوص جذب ارگانیک کاربر در اینستاگرام مشکلی دارید؟ سوالات خود در زیر برای ما در مورد آن کامنت بگذارید.

آموزش افزایش ۱۰۰۰۰ فالوور اینستاگرام ( بازاریابی اینستاگرامی )

4.5/5 ( 2 نظر )

پست قبلی: «

پست بعدی: »

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. ALirezaaaa
  7:47 1398/01/09

  سایت تگ فور لایک و لایک به لایک هم سایتهای جالبی هستند برای تبادل لینک و تبادل لایک و کامنت که باعث میشه سوشیال سیگنال از اینستاگرام هم داشته باشی. همچنین لیست یک سری سایت هم که میشه باهاشون هشتگ های ترند و محبوب در هر زمینه ای رو بدست آورد چه بهتر…

  • فالوورهات
   1:31 1398/01/12

   مرسی از علیرضای عزیز بابت اطلاعات تکمیلی که دادی

 2. pingback 021 استراتژی تبلیغاتی سرعتی برای پروموشن پروفایل اینستاگرام ⋆ FollowerHot