۲۲ آموزش پروموشن پروفایل اینستاگرام از تمامی کانال‌ها

متن زیرنویس ویدئو:

سلام به همگی، Anneliese هستم، و الان می خواهم استراتژی های siteoff برای پروموت کردن اکانت اینستاگرام تان را به شما نشان بدهم .
استراتژی offsite یکی از استراتژی های Marathon است که باعث توسعه در بلندمدت می شود، اما ممکن است که مدتی زمان ببرد تا از آن نتیجه بگیرید.
اما خیلی مهم است که همیشه از آن استفاده کنید.
این استراتژی، دسته بندی بزرگی است.

OFFsite اینستاگرام

و من قصد ندارم که خیلی تا عمق آن پیش برم، چون گستره نامحدودی دارد، و هر جایی به جز اینستاگرام که اکانت خود را پروموت کنید در دسته offsite قرار می گیرد.
در نتیجه یک گستره بسیار زیادی دارد.
کاری که Ben و من اینجا می خواهیم انجام دهیم این است که شما را با چند تا از روش های معمول آن آشنا کنیم، و امیدوار باشیم که شما از این طریق به ایده های خوبی دست پیدا کنید.
این موارد به شما کمک می کنند، تا خارج از محدوده ذهنی خود فکر کنید، و مسیرهای جدیدی را برای تبلیغ اینستاگرام پیدا کنید، اینجا چند مورد را می بینید، از پروموت کردن اینستاگرام در وب سایت شما شروع می کنیم، جائیکه اگر مردم شما را پیدا کردند.
به طور اورگانیک بتوانند اکانت اینستاگرام شما را پیدا کرده و شما را فالوو کنند، و نسبت به پست های شما به روز باشند، این کار خیلی ساده با گذاشتن یک آیکون در وب سایت شما امکان پذیر می شود.
این به شما کمک می کند تا تعداد فالوورهایتان را افزایش دهید.
البته اگر که شما ترافیک خوبی در وب سایت خود داشته باشید.

تبلیغات از طریق صفحه اینستاگرام

می خواهم به شما خیلی سریع نشان دهم که چطور خیلی ساده می توان از این روش استفاده کرد، من الان در وب سایت یک بلاگر معروف هستم، به نام Anna Heinrich او اهل ملبورن استرالیا است این صفحه وب سایت او است، می توانید خیلی سریع در سمت راست ببینید.
که یک سری آیکون شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک، توئیتر، و اینستاگرام قرار دارند،اگر روی اینها کلیک کنم، بلافاصله من را به صفحه اینستاگرام او هدایت می کند، من این سایت را به عنوان یک مثال انتخاب کرده بودم، مثلا یک رستوران fish&chips در ملبورن به شیوه دیگری عمل کرده ، و آیکون در پایین است
اما همچنان به اینستاگرام لینک دارد.
وقتی که روی آن کلیک کنیم، می بینید که بلافاصله ما را به صفحه دیگری منتقل می کند، برگرهای خوشمزه ای دارد، شاید ایده های غذایی به من بدهد، شاید بخواهم که آن را به لیستم اضافه کنم، در هر صورت این کاری است که اغلب افراد در وب سایت خود انجام می دهند، و باید بهتون بگم که انجام آن
خیلی ساده است.
پس اگر جای شما بودم کاری که می کردم این بود که در Google جست و جو کنم، addthis addthis یک وب سایت است که توسط آن می توانید مردم را از وب سایت به صفحه اینستاگرام انتقال دهید.
برای این کار خیلی راحت باید وارد سایت بشوید، الان می خواهم به شما نشان دهم که چگونه این کار را انجام دهید.
به پایین صفحه اسکرول می کنم، و روی get started کلیک می کنم، خیلی ساده است، به شما کدی که لازم دارید را می دهد، و شما می توانید کد را به web developer بدهید تا برای شما در وب سایت بارگذاری کند، یا اگر خودتان این کار را بلد هستید، کد را وارد کنید. در آخرین مرحله به شما کد را می دهد، حالا باید تصمیم بگیرید که کجا می خواهید آیکون را داشته باشید.پیشنهاد میکنم اگر حوصله زیادی ندارید حتما از صفحه اصلی سایت که راه تبلیغات آف‌سایت برای اینستاگرام  را با استفاده از ربات اینستاگرام افزایش فالوور فالوورهات بسیار آسان کرده است دیدن کنید.

بیشتر بخوانید  01-معرفی بازاریابی اینستاگرامی 2019

استراتژی بازاریابی offsite اینستاگرام

می بینید که خیلی ساده است، می توانید header را انتخاب کنید، یا اگر می خواهید جایی بین متن ها قرار بگیرد، من می خواهم که در header قرار دهم، چون با این کار در بالای صفحه قرار می گیرد، حالا روی ادامه کلیک می کنم.
حالا باید خیلی راحت، ایسنتاگرام را انتخاب کنید، و username خود را وارد کنید، آیدی من یک I اضافه دارد چون یک نفر دیگر نام من را به عنوان username استفاده کرده، اینجا می توانید عنوان را تغییر دهید.
مثلا، برای اطلاع از جدیدترین پست های ما اینجا کلیک کنید، و می بینید که چطوری نمایش داده می شود، تعدادی گزینه پیشرفته می توانید استفاده کنید.
می توانید روی بعضی از صفحات آن را نمایش ندهید، اگر می خواهید این کار را انجام دهید باید اینجا بنویسید، می توانید سایز آیکون را تغییر دهید و کمی آن را بزرگتر کنید.
جمله دیگری که اینجا باید بنویسیم، مربوط به زمانی می شود که ما را فالوو می کنند، شما خیلی خوبید، متشکرم!
شما امروز خیلی خوشگل شدید!!
یک چنین چیزهایی!
یا فقط خیلی متشکرم!
نباید خیلی هم مستاصل نشان بدیم خودمان را، لزومی نداره که فالوو کردن را از آنها گدایی کنیم.
و همانطور که گفتم، این کار خیلی ساده است، روی بعدی کلیک می کنید، و بعد هم ذخیره!
خوب این یک مثال بود از اینکه چطور می توانید این کار را انجام دهید، که بسیار هم ساده بود، بسیار خوب، حالا می توانید این کد را کپی کنید و در وب سایت خود قرار دهید.
این کد، تب اینستاگرام را در وب سایت شما ایجاد می کند، در اینجا آموزش داده شده است، پس اگر می خواهید همه اینها را به وب سایت خود وارد کنید.
این سایت برای شما انجام می دهد، و این یک استراتژی offside بسیار خوب است.
شما یک آیکون خیلی کوچک روی وب سایت خود دارید، و هر کسی که از وب سایت شما دیدن کند، به راحتی با کلیک بر روی آن، می بیند که شما چه چیزی برای پیشنهاد دادن به او دارید.
وقتی که افراد این آیکون ها را ببینند، معمولا چک می کنند که ببینند شما چه چیزی در اینستاگرام خود دارید، و اینستاگرام شما چه شکلی است.
من به شخصه خیلی از این ابزار خوشم می آید، و امیدوارم که شما هم همینطور، حالا می خواهم که از Ben بخواهم که ادامه دهد، و شما را با سایر موارد تبلیغات offsite آشنا کند.
دومین روش برای این کار این است که ، اگر برای شخص دیگری پست یا وبلاگ می نویسید، همیشه username ایسنتاگرام خود را در مطلب بنویسید، که اگر آنچه را خواندند دوست داشتند، بتوانند شما را در اینستاگرام دنبال کنند.
انجام این کار، خیلی راحت باعث می شود که ترافیک وب سایت یک نفر دیگر را به اینستاگرام خود منتقل کنید.
و برای خود فالوور پیدا کنید، که در بلند مدت می توانند به مشتریان شما تبدیل شوند.

بیشتر بخوانید  اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

ویدئومارکتینگ در اینستاگرام و یوتیوب

روش سوم این است که اگر در youtube ویدئویی دارد، یا هر نوع محتوایی در پلتفرم های مختلف دارید، مطمئن شوید که username خود را در توضیحات نویشته اید، که در نتیجه افراد بتوانند شما را در اینستاگرام فالوو کنند.
خیلی از افرادی که ویدئو درست می کند، در انتهای ویدئو رو به دوربین می گویند که، حتما ما را در صفحه اینستاگرام دنبال کنید.
به عنوان مثال، شما می توانید در ایسنتاگرام من را با BenjiBlue دنبال کنید. این یک پیغام call to action خیلی خوب در آخر ویدئو است که شما می توانید از آن استفاده کنید.
همینطور می توانید username خود را در توضیحات اضافه کنید و مطمئن شوید که مردم می توانند شما را در اینستاگرام پیدا کنند.

استفاده از این روش به شما کمک می کند تا اگر به عنوان مهمان در وب سایت یا وبلاگ شخص دیگری نوشتید، یا در youtube ویدئو گذاشتید، بتوانید از محتوا خود به خوبی استفاده کنید.

این روش مسیر خیلی خوبی برای تبلیغات اکانت اینستاگرام شما می باشد.
پس اگر در جایی اسلاید گذاشتید، یا ویدئو در youtube، یا به عنوان مهمان در وبلاگ نوشتید، یا هر رسانه دیگری، مطمئن شوید که username اینستاگرام خود را در آنجا نوشته اید!
استفاده از این روش و نتیجه گرفتن از آن ممکن است زمان بر باشد، اما این موارد همیشه آنلاین باقی می مانند، و هر زمان که مردم از آن وبلاگ دیدن کنند، یا ویدئو شما را در youtube ببینند، می توانند شما را پیدا کنند، و این در واقع یک call to action در بلند مدت است.
روش چهارم این است که، هر اکانت شبکه اجتماعی که دارید، راه بسیار خوبی است برای اینکه بتوانید پروفایل اینستاگرام خود را در آنجا معرفی کنید.
در این دوره قبلاهم به این روش اشاره کرده ایم، که ممکن است افراد شما را در شبکه های مختلف از جمله فیسبوک، و توئیتر دنبال کنند، و شما فکر کنید که خوب پس در اینستاگرام هم دنبال می کنند.
اما این درست نیست، ممکن است آنها حتی ندانند که این وجود دارد، پس این خیلی مهم است که شبکه های اجتماعی خود را در دیگری معرفی کنید، و مطمئن شوید که مردم می دانند این اکانت ها وجود دارند و شما را در همه آنها دنبال می کنند.
الان من در صفحه توئیترم هستم، اکانت من BenjiBluee با ۲ تا e هستش، و همانطور که می بینید یک پیغام را در اینجا pin کرده ام، یعنی این پیام در بالا قرار گرفته و هر کس که وارد صفحه توئیتر من شود آن را می بیند، و در آن آدرس پروفایل اینستاگرام خودم را نوشته ام.
این اولین چیزی است که افراد می بینند.
اگر به توئیت های من نگاه کنند، و اینجا لینیکی را گذاشته ام که اگر روی آن کلیک کنند، مستقیما به اکانت اینستاگرام من منتقل می شوند، و می توانند آنجا من را فالوو کنند.
این در واقع ایده ای است که برای معرفی اکانت اینستاگرام به صورت offsite دارم، منظور از offsite هم که یعنی هر جایی به جز صفحه اینستاگرام، هر جایی به صورت آنلاین یا آفلاین می تواند باشد، در یک مغازه، روی یک استند، هر جایی که ممکن است ترافیک داشته باشد و شما بتوانید مشتریان بالقوه خود را پیدا کنید، و شما را در اینستاگرام فالوو کنند. می بینید که خیلی روش ساده ای است. خیلی از افراد، یک علامت را در جایی قرار می دهند، یا حتی در پشت شیشه مغازه، اکانت اینستاگرام خود را معرفی می کنند.
موضوعی که اینحا اهمیت دارد این است که ، همانطور که در پرانتز می بینید که در زیر این ۵ مورد نوشته شده است، به یاد داشته باشید تا برای مخاطبان خود ارزشی ایجاد کنید، تا آنها دلیلی برای فالوو کردن شما داشته باشند.
پس اول باید ارزش ایجاد کنید، و بعد انتظار داشته باشید که مردم شما را دنبال کنند، و به شما ارزش اضافه کنند.
مثلا با اضافه کردن آیکون در وب سایت، شما در ابتدا وب سایتی برای آنها فراهم کرده اید که مطالب جالبی دارد، و مردم آن را دوست دارند.

بیشتر بخوانید  [041] ترفندها و استراتژی‌های استوری اینستاگرام برای برندینگ (ویدئو)

ویدئوهای جذاب اینستاگرام و یوتیوب

پس مردم ترغیب می شوند که شما را فالوو کنند، همینطور در YouTube وقتی که ویدئوهای شما را می بینند.
مردم ممکن است که بخواهند شما را در تمامی شبکه های اجتماعی دنبال کنند!
ممکن است که همین الان هم مردم شما را بشناسند، اما به عنوان مثال شما می توانید بگوئید، عکس های بی نظیر من را اینجا ببینید، به این معنی که اگر دوست دارید عکس های من را ببینید، اینستاگرام من را دنبال کنید.
شما می توانید برای آنها ارزش ایجاد کنید، با نشان دادن عکس های جذاب در صفحه اینستاگرام، یا شاید بخواهید که به آنها تخفیفی بدهید، برای اینکه اکانت اینستاگرام شما را دنبال کنند.
فقط کافی است که اکانت اینستاگرام خود را در آنجا بنویسید، و انتظار داشته باشید که مردم شما را دنبال کنند؛ حتی اگر ۵% افراد این کار را انجام دهند، برای تبلیغات offsite بسیار خوب است.
امیدوارم که شماها چند تا ایده خیلی خوب برای اینکه چطور از استراتژی های marathon استفاده کنید پیدا کرده باشید، و همیشه بتوانید اکانت های خود را توسعه دهید، حالا نوبت این است که استراتژِی های کوتاه مدت را به شما بگویم.

 

آیا در خصوص تبلیغات اکانت اینستاگرام از طریق کانال‌های بازاریابی دیگر مشکلی دارید؟ سوالات خود در زیر برای ما در مورد آن کامنت بگذارید.

فصل چهارم | استراتژی تبلیغاتی برای افزایش ۱۰۰۰۰ فالوور اینستاگرام

[۱۸] مقدمه فصل۴ دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ

[۱۹] آموزش شناسایی و موقعیت یابی مخاطبان هدف در اینستاگرام

[۲۰ ] تایید و گسترش مخاطبان هدف شما در اینستاگرام

[۲۱] استراتژی تبلیغاتی سرعتی برای پروموشن پروفایل اینستاگرام

[۲۲] آموزش پروموشن پروفایل اینستاگرام از تمامی کانال‌ها

[۲۳] تماس و تعامل با مخاطب هدف از طریق هشتگ‌های اینستاگرام

[۲۴] آموزش تبلیغ کسب‌و‌کارتان در اینستاگرام برای مخاطب هدف شما

[۲۵] آموزش رشد سریع مخاطبان و فالوورهای اینستاگرام

[۲۶] قیف بازاریابی در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام

بیشتر بخوانید  04 -آغاز کار - ایجاد حساب کاربری در اینستاگرام

[۲۷] بهینه سازی قیف بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام

[۲۸] با فالوورهای کنونی‌، پروفایل اینستاگرامتان را منفجر کنید

آموزش افزایش ۱۰۰۰۰ فالوور اینستاگرام ( بازاریابی اینستاگرامی )

4.7/5 ( 3 نظر )

پست قبلی: «

پست بعدی: »

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. Sina Soltani
  7:51 1398/01/09

  این ویدئو از این جهت خیلی جالب بود که باعث افزایش مستقیم بازدید و فالوور اینستاگرام و اکانت بیزینسی میشه و از راهکارهای غیر خود اینستاگرام استفاده میشه . برام خیلی جدید بود و تا حالا ندیده بودم تبلیغات و سئو آف سایت اینستاگرامی رو توضیح بدن.
  لینک و تبلیغات اینستاگرام یک راه خیلی مهم جذب مخاطب هست.

  • فالوورهات
   1:17 1398/01/12

   مرسی آقای سلطانی عزیز،
   یکی از مهمترین فرایندهای جذب فالوور استفاده از راه‌های حارج از اینستاگرام هست که متاسفانه اغلب فراموش میشه

 2. pingback [024] آموزش تبلیغ کسب‌و‌کارتان در اینستاگرام برای مخاطب هدف شما ⋆ FollowerHot

 3. pingback [018] مقدمه فصل4 دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ ⋆ FollowerHot