[۰۱۸] مقدمه فصل۴ دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ

متن زیرنویس ویدئو:

یک بار دیگه من برگشتم! بهتون تبریک می گم که تا اینجا با من همراه بودید! تبریک می گم و تشویق می کنم،که بیشتر و بیشتر یاد میگیرید و تا الان ۳ تا از ۶ بج اینستاگرام را از آن خودتان کردید.

آخرین بجی که دریافت کردید، بج تولید محتوی بوده است.

شاید خیلی بج جذابی نبوده، اما باور کنیدکه یکی از مهمترین بج ها است، چرا که داشتن محتوی خوب، بسیار مهم است. در این جلسه می خواهیم در مورد چگونگی توسعه اکانت اینستاگرام شما صحبت کنیم.

الان زمان درخشیدن است.

بهینه سازی اکانت اینستاگرام

در این جلسه به نتایج ملموسی دست پیدا خواهید کرد چرا که تصمیم داریم تا یک بازاریابی کامل برای بهینه کردن اکانت شما در مقابل مخاطب انجام دهیم.

نمی خواهیم خیلی سریع سراغ آن برویم،کاری که اول می خواهیم انجام دهیم این است که مخاطبان شما را افزایش دهیم تا مطمئن شویم که بازاریابی را افراد واقعی انجام می دهیم که کسب و کار شما برایشان جذاب است، و بصورت بالقوه می توانند،مشتریان شما باشند.

نمی خواهیم با ۱۰۰۰۰ فالووری که به طور اتفاقی شما را دنبال کرده اند شروع کنیم.  وقتی از افزایش فالوور واقعی اینستاگرام صحبت میکنیم ؛ می خواهیم کسانی باشند که واقعا مناسب کسب و کار شما باشند، و بتوانیم آنها را به مشتریانی تبدیل کنیم که اولا پول پرداخت کنند، و شما را دوست داشته باشند و به شما وفادار بمانند.

می خواهم به شما ۳ استراتژی نشان دهم که چگونه می توانید این افراد را در اینستاگرام پیدا کنید،و بعد از آن از ۵ استراتژی صحبت می کنم که چگونه با این افراد ارتباط برقرار کنید، تا بتوانید اکانت خود را به آنها نمایش دهید، و آنها انتخاب کنند که آیا از آنچه که به آنها نشان می هید، خوششان می آید یا خیر.

و اگر دوست داشته باشند شما را فالوو کنند، و به call to action شما عمل کنند، یا عمل نکنند اگر که کسب و کار شما برای آنان جذاب نبود، که خوب مهم نیست.

بیشتر بخوانید  چرا فالوور تقلبی مفید نیست ؟

پس ما می خواهیم که افراد را نسبت به اینکه مشتری ما هستند یا خیر فیلتر کنیم.

زمان سوال پرسیدن! اگر سوال یا پیشنهادی دارید، یا اگر می خواهید بخشی به دوره اضافه شود، که ما تا الان آن را پوشش نداده ایم، در مورد آن برایمان بنویسید، اگر فکر می کنید نیاز دارید اطلاعات بیشتری داشته باشید یا اینکه اطلاعات کمی دارید.

من دوست دارم به شما کمک کنم و موضوعاتی که مدنظر شماست را به دوره اضافه کنم. تا دیگران هم از آن استفاده کنند.

پس حتما سوالات خود را مطرح کنید، و اگر از دوره ما تا اینجا راضی بودید، خیلی دوست دارم که نظر خودتان را برایمان بنویسید.

این واقعا باعث خوشحالی من می شود.

پس لطفا همین الان این کار را انجام دهید.

البته اگر دوست دارید، اگر هم نه که بیاید بریم به سراغ درس بعدی، بج چهارم، متخصص توسعه، شما را در درس بعدی می بینم!

آیا در خصوص بهینه‌سازی اکانت اینستاگرام مشکلی دارید؟ سوالات خود در زیر برای ما در مورد آن کامنت بگذارید.

آموزش افزایش ۱۰۰۰۰ فالوور اینستاگرام ( بازاریابی اینستاگرامی )

4.8/5 ( 4 نظر )

پست قبلی: «

پست بعدی: »

مقاله های مرتبط :